baneris leidinys

eismo_renginysPraėjusį trečiadienį Gelgaudiškio bendruomenė rinkosi į baigiamąjį projekto „Eismo saugumas bendruomenėse“ renginį „Eismo saugumo metamorfozės Gelgaudiškyje“. Jo metu buvo pristatyti ir apdovanoti piešinių bei kupletų konkursų nugalėtojai, peržiūrėtas akcijos metu miestelio gatvėse nufilmuotas siužetas „Ne vienas kelyje“.

Nuotr. Gelgaudiškio vaikų darželio „Eglutė“ priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai scenoje suvaidino nuotaikingą vaizdelį apie saugų elgesį keliuose.

Į baigiamąjį renginį atvyko Lietuvos Respublikos Žemės ūkio rūmų specialistė darbui su kaimo bendruomenėmis Sigita Grigaliūnienė, Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie susisiekimo ministerijos eismo saugumo skyriaus vyriausiasis specialistas Viktoras Kuznecovas, Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie susisiekimo ministerijos ryšių su visuomene vyriausiasis specialistas Antanas Adrijonas, Šakių rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnės Vida Kutkaitytė ir Ieva Kucinaitė.

Projekto vadovė Genutė Žilinskienė pristatė piešinių „Matyk mane kelyje“ ir kupletų saugaus eismo tema konkursų dalyvius ir geriausių darbų autorius. Iš 84 piešinių buvo atrinkti 6 darbai, pagal kuriuos pagaminti lipdukai, renginio metu buvo išdalinti autoriams, svečiams ir kitiems šventės dalyviams. Tai Ugnės Patašiūtės, Karolinos Jociūtės, Manto Lydekaičio, Naglio Kapilovo, Gabrielės Žemaitytės, Mindaugo Bajerčiaus piešiniai.
 
Kupletų konkurse dalyvavo 13 kūrėjų, kurie rimuotu satyriniu žodžiu nusakė mūsų eismo dalyvių kultūrą ir jos trūkumus. Keletas kupletų tapo dainomis, kurias renginio metu nuotaikingai atliko  Edgaro Pilypaičio vadovaujamas merginų ansamblis.

Daug emocijų kiekvieno širdyje paliko filmo „Ne vienas kelyje“ peržiūra. Tai akcijos ,,Pavyzdingas vairuotojas“ metu slapta kamera  nufilmuota eismo situacija, siekiant išsiaiškinti vairuotojų ir pėsčiųjų atsakingumą ir kultūrą. Pasak G.Žilinskienės, gaila, kad tik 4 proc. per  53 minutes pravažiavusių  automobilių vairuotojų ir eismo dalyvių pašalino kliūtį nuo važiuojamosios kelio dalies. Tai Vincas Dabravolskis, Stasys Kazlauskas, Darius  Aštrauskas, Deimantė Kordušaitė, Remigija Vaičaitytė ir Erika Urbonavičiūtė.

Renginio dalyvius savo triukais stulbino Šakių cirko studijos „Šypsena“ artistas Juras Pratusevičius, į sceną įvažiavęs vienaračiu. Nuotaikingą vaizdelį apie eismo saugumą suvaidino Gelgaudiškio vaikų darželio „Eglutė“ priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai, vadovaujami auklėtojų Rūtos Vaičaitienės ir Vilijos Aukštuolienės.

„Džiaugiuosi projekto rezultatais: dažnai vaikštau Gelgaudiškio gatvėmis tamsoje, ant daugelio rankinių, rankovių matau atšvaitus, manau, kad informacija apie projektą išplito po visą bendruomenę, žmonės suprato, kad jie patys yra atsakingi už save, savo gyvybę, už savo šeimos narius. Tikiuosi, kad šis projektas prisidėjo prie teigiamų Gelgaudiškio bendruomenės saugaus eismo kultūros pokyčių“, - projekto rezultatais džiaugėsi bendruomenės pirmininkė G.Žilinskienė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos