baneris leidinys

bituteŠakių žmonių su negalia sąjungos rankdarbių klubas „Bitutės“ jau porą mėnesių renkasi į susitikimus, kurių metu kuria įvairiausius rankdarbius, išbando vis naujas technologijas, bendrauja.

Nuotr. Moterys džiaugėsi galėdamos išbandyti vis naujus rankdarbius. Paskutiniojo užsiėmimo metu jos kūrė sutažo sages.

Į ketvirtą susitikimą susirinkusios moterys džiaugėsi, kad sąjunga suteikia galimybę realizuoti save, atsipalaiduoti ir puikiai praleisti laiką. Užsiėmimus vedanti kriūkietė Teresė Virokaitienė paskutinįjį užsiėmimą mokė daryti sutažo sages, kurios daugeliui moterų buvo naujas ir negirdėtas atradimas. Prieš tai jos vėlė veltinį, darė iš vielos medelius. „Man nepatinka viena technologija, tad aš jungiu daugelį ir žiūriu, kas bus“,- kalbėjo T. Virokaitienė, išbandžiusi daugybę rankdarbių formų. Moteris yra minėjusi, kad įmanoma kurti iš to, kas papuola po ranka.

Sąjungos vadovė Stasė Vasaitienė džiaugėsi, kad kriūkietė moko savanoriškai, be jokio atlygio. Po du kartus per mėnesį į susitikimus susirenkančios moterys tikino, jog svarbiausia – noras gyventi kitaip. Jos neniurna, o save realizuoja kurdamos rankdarbius. „Parodome, ką mokame, pasidžiaugiame vieni kitų darbais ir gyvename toliau. Svarbiausia, kad yra noro, proto ir medžiagų, iš kurių kuriame“, - tikino sąjungos pirmininkė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos