baneris leidinys

eglutesPraėjusį penktadienį prie kultūros centro gausiai susirinkę šakiečiai įžiebė kalėdinę eglutę. Susirinkusiuosius linksmino rajono saviveiklininkai, sveikino valdžios atstovai bei ateinančiųjų metų simbolis – drakoniukas.

Nuotr. Į eglės įžiebimo šventę susirinkę vaikai džiaugėsi atvykusiu seneliu bei noriai gaudė jo ir svečių dalinamus saldainius.

Gana gausiai prie kultūros centro penktadienį susirinkę šakiečiai laukė miesto puošmenos – kalėdinės eglės įžiebimo. Kad neprailgtų laikas, kol į šventę atskubės Kalėdų senelis, susirinkusiuosius linksmino Šakių „Aukuro“ pagrindinės mokyklos moksleivės bei mažųjų muzikos grupė „Šmiki Šmaki“. Kalėdinės psichozės apimti mažieji šakiečiai nesidrovėdami grūdosi ant pakylos, taip užstodami pasirodymus ir sveikintojus. Nesimatė ir ateinančiųjų metų simbolio drakoniuko, linkėjusio gerų metų. Galbūt jo vaikai neklausė, nes dar ne jo laikas, ne jo metai.
 
Išgirdęs vaikų kvietimą, į šventę su sniego valymo mašina atvyko ir Kalėdų senelis. „Orų prognozės žadėjo, kad Šakiuose bus daug sniego, todėl ir atvažiavau su tokia mašina“, - aiškino senelis. Kartodami žodžius: „Egle egle įsižiebk“ šakiečiai įžiebė žaliaskarę ir grožėjosi danguje žybsinčiais fejerverkais, gaudė svečių dalijamus saldainius.

Gražių ir prasmingų ateinančiųjų metų susirinkusiesiems linkėjo vicemerė Rima Rauktienė, Šakių seniūnas Alfonsas Jakas.

Iki Trijų Karalių miestelėnus bei svečius džiugins girliandomis pasipuošęs miestas, tviskės trys eglės.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos