baneris leidinys

unguvaityteSausio pradžioje Lietuvai prisistatys naujieji vunderkindai, kurių tarpe ir Sintautų pagrindinės mokyklos dešimtokė Greta Unguvaitytė. Praėjusį pirmadienį ji dalyvavo pirmosios laidos filmavime, pristatydama savo paveikslus, iliustruotas knygas ir pačios sukurtus papuošalus. Nors į antrąjį etapą ji nepapuolė, tačiau balsuodami už Gretą internete dar galime ją pamatyti projekto finale.

Nuotr. Sintautų pagrindinės mokyklos dešimtokė G.Unguvaitytė turėjo unikalią galimybę pristatyti savo talentą Lietuvos televizijoje.


Gretos teigimu, užpildžiusi anketą tinklapyje „Vunderkindai.lt“, ji ilgai negavo jokio atsakymo, todėl kvietimas atvykti į pirmąjį etapą buvo kiek netikėtas. Filmavimo metu ji pristatė pačios sukurtas sages, kaklo papuošalus ir auskarus, savo tapybos darbų nuo 2008 metų, fotografijas bei trijų, neseniai išleistų knygų iliustracijas.

Tiesa, poezijos knygas: „Sužydėjo vienuolika alyvų“ ir „Prie namų slenksčio“ bei „Pozityvas. Bendraamžių švietėjų vadovas“ ji iliustravo kartu su klasės drauge Julija Labūnaityte.
 
Deja, tenka apgailestauti, kad, pasak komisijos narės Jūratės Stauskaitės, šis projektas labiau palaiko jaunesnio amžiaus šokančius ir dainuojančius dalyvius.

Nors visa komisija buvo sužavėta originaliais Gretos sukurtais papuošalais ir išskirtiniu pasaulio suvokimu, tačiau į kitą etapą ji nepateko. Jei internetiniame balsavime Gretai pavyktų surinkti daugiausiai balsų, ji dar galėtų dalyvauti projekto finale. Tad kviečiame palaikyti mūsų kraštietę ir balsuoti už ją tinklapyje „Vunderkindai.lt“.

Laidą, kurioje mūsų rajono moksleivė pristatė savo tapybos darbus, iliustracijas ir pačios sukurtus papuošalus, bus rodoma vasario 5 dieną 10:30 val. per Lietuvos televiziją.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos