baneris leidinys

andrijonasRajono taryba vienbalsiai pritarė siūlymui skirti 1000 litų dydžio premiją kraštiečiui žurnalistui Antanui Andrijonui už ilgametį kraštotyrinį darbą, renkant ir publikuojant mūsų krašto istoriją bei monografijos „Gelgaudiškis“ parengimą.

A. Andrijonas daug metų dirba kraštotyrinį darbą, renka ir įvairiais būdais publikuoja surinktą medžiagą apie mūsų kraštą. Jis sudarė lietuvių išeivijos poezijos ir prozos knygą „Balsai iš toli“, „Kazys Makūnas“, „Mano galeros ir galerijos“. Žurnalistas yra monografijų „Sintautai“, „Nemuno sūnūs sugrįžta“ sudarytojas, knygų „Zanavykų kalbos dienos“, „Pramintais gimtinės takais“ autorius, 2001 m. išleido Gelgaudiškio kalendorių. Reikšmingiausias ir naujausias darbas - 2011 m. parengta spaudai 1000 puslapių monografija „Gelgaudiškis“, kurios vyriausiasis redaktorius ir sudarytojas yra pats A. Andrijonas. Šią monografiją autorius pradėjo rengti 2002 m.

A. Andrijonas yra parengęs ir išleidęs savo poezijos knygas „Gelgaudiškio dvaro papėdėj“ (1997), „Atveriu langą į Nemuną“ (2001), „Sidabrinių klevų skambesy“ (2011).

Vasario mėnesį kraštotyrininkas bus apdovanotas ir „Aitvaro“ nominacija.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos