baneris leidinys

moteru_klubasKovo 8 dieną Šakių viešosios bibliotekos salėje Moterų klubo narės surengė savo dienos paminėjimo šventę. Jei anksčiau šią dieną lydėjo dėmesį prikaustantys spektakliai, nuotaikingi koncertai ir humoro nestokojantys renginiai visai rajono visuomenei, tai šiemet, atrodo, kad mūsų moterys norėjo likti mažiau pastebėtos ir šventė savame rate.

Nuotr. Šakių moterų klubo narės nenusiminė, kad kovo 8 dieną nepavyko surengti iš anksto planuotos Gerumo akcijos su Edita Mildažyte, todėl apsiribojo ramiu savo šventės paminėjimu.   

Į Šakių moterų veiklos klubo renginį „Mes – Moterys“ atvyko Šakių rajono literatų klubo „Lygumų šaltinis“, vadovaujamo Laimos Rimienės, atstovės, Šakių žmonių su negalia sąjungos rankdarbių klubo „Bitutės“ darbštuolės, kurias subūrė Teresė Virokaitienė, energingos našlių klubo „Nendrės“ moterys, vadovaujamos Onutės Valaitienės, Lukšių moterų klubo  „Fedora“ narės,  kurioms vadovauja  Aldona Plaušinienė ir Šakių viešosios bibliotekos moterų kolektyvas bei jų direktorė Regina Ūsienė.

Šakių moterų klubo vadovė Aurelija Grinkevičienė teigė, kad mintis sukviesti visas kūrybingas rajono moteris iš įvairių klubų ir organizacijų į vieną renginį kilo dalyvaujant Grundtvig mokymosi partnerysčių projekte „Tu tai gali!- naujos galimybės moterims turėti nuosavą verslą“, kurio tikslas atskleisti moterų kūrybinius sugebėjimus ir skatinti ieškoti galimybių užsidirbti iš savo sukurtų darbų. Todėl čia buvo galima apžiūrėti auksarankių rajono moterų kūrybos darbų parodėlę.
 
Šakių moterų veiklos klubo narės galėjo pasigirti nuostabiais, savo rankomis dekoruotais, šilkiniais šalikėliais, Dianos Vizgirdienės ir Violetos Seredžiuvienės tapytais paveikslais. Klubas „Bitutės“ eksponavo kruopščiai nertus rūbus ir staltieses, ypač visiems patiko jų pagamintos sagės ir kiti papuošalai.  Lukšių moterų klubo atstovės į šventę atvyko pasipuošusios Vilmos Kubilienės megztais drabužiais, o Reda Pečiulienė surengė mažutę savo darbelių su varlėmis parodėlę. Asta Bybartienė eksponavo iš natūralių medžiagų pačios pasiūtas šlepetes. Ji jau sukūrė savo verslą ir, pasak A.Grinkevičienės, šiame partnerysčių projekte yra realus praktinis verslo pavyzdys, pripažintas vienu geriausių ir išradingiausių.

Renginyje dalyvavo ir veiklias moteris pasveikino rajono savivaldybės meras Juozas Bertašius su žmona, Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Augenija Kasparevičienė bei vyriausioji specialistė Aurelija Papievienė. Seimo nario Mindaugo Basčio sveikinimus perdavė iš sostinės atvykęs Lietuvos muzikos prodiuseris Egmontas Bžeskas, o jo draugai – gitaros virtuozas Aurelijus Globys ir flamenko šokėja Liucija Puidokaitė padovanojo nuotaikingą muzikinį pasirodymą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos