baneris leidinys

Kovo 22 - 24 dienomis Krokuvos (Lenkija) „NCK“  kultūros rūmuose vyko tarptautinis vokalo ir šokio festivalis „Keliaujantis festivalis 2012“. Jame dalyvavo šeši dainų ir aštuoni šokių kolektyvai iš Lenkijos ir visų Baltijo šalių. Tarp jų ir Lukšių Vinco Grybo gimnazijos šokių kolektyvas „Aušra“, kurio parodyta ištrauka iš šiuolaikinio šokio spektaklio „Šiandien“ sužavėjo ir šokio profesionalus, ir mėgėjus.

Lukšių Vinco Grybo gimnazijos šokio kolektyvo vadovės Aušros Butkauskaitės – Sederevičienės teigimu, 13 kolektyvo šokėjų sublizgėjo scenoje ir tapo festivalio žvaigždėmis. Jie tapo ne tik nugalėtojais, bet ir pavyzdžiu kitų šalių šokėjams. „Visi su jais norėjo draugauti, pakalbėti, lydėjo pagarbos kupinais žvilgsniais, - pasakojo ji. -  Džiaugiuosi, kad buvome taip aukštai įvertinti ir pakviesti savo šokį parodyti kaimyninėse užsienio šalyse.“
Sužavėti lukšiečių šokiu, mūsų kaimynai latviai nusprendė, kad už tokį meną reikia mokėti, todėl pakvietė juos Rygoje (Latvija) parodyti visą savo šiuolaikinio šokio spektaklį „Šiandien“, kurį bus galima pamatyti tik įsigijus bilietą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos