baneris leidinys

gitaristu_ringasBalandžio 21 dieną Kriūkų laisvalaikio centre vyko tradicinis aštuntasis „Gitaristų ringas“, kurio sumanytojas buvo jau  Anapilin iškeliavęs buvęs Kriūkų seniūnas Viktoras Jakštys. Jo atminimui ši graži šventė tebetęsiama ir toliau.

Nuotr. „Gitaristų ringe“ varžėsi ir skambiomis dainomis klausytojus džiugino dešimt į Kriūkus atvykusių gitaros skambesio mėgėjų.

Renginį organizavę Kriūkų seniūnijos laisvalaikio centro ir Šakių rajono gitaristų klubo atstovai tikisi tarp jų atrasti vis daugiau jaunųjų talentų. Komisijos nariai: muzikos mokytoja Ramunė Valaitienė, Gitaristų klubo vadovas Arūnas Danielius, mokytojai Romanas  Laurinaitis ir Ričardas  Žilaitis vertino ne tik dainavimą, atlikimo nuotaiką, grojimo techniką, kūrinio sudėtingumą, bendravimą su publika, bet ir ypatingą dėmesį skyrė savo kūrybos dainoms.

Šiemet skambiomis dainomis klausytojus džiugino ir tarpusavyje, kaip ir pernai, varžėsi dešimt  ne tik mūsų krašto, bet ir iš kitų Lietuvos miestų atvykusių gitaristų.

„Gitaristų ringo“ nugalėtoja buvo pripažinta gelgaudiškietė Vasarė Aniulytė, kurią gitaros pradžiamokslio mokė A.Danielius. Antrąją vietą užėmė Silvija Stankevičiūtė iš Kėdainių. Trečioji vieta atiteko Jurgitai Petkūnaitei iš Žemosios Panemunės. Nugalėtojos buvo apdovanotos piniginiais prizais, kuriuos įsteigė Gitaristų klubas, Kriūkų seniūnija, Seimo narys ir Gitaristų klubo garbės narys Mindaugas Bastys. Savivaldybės tarybos narys Kęstutis Smirnovas savo prizą – profesionalaus gitaristo pamokas kaip paskatinimą skyrė Edvardui Masteikai. Visiems renginyje dalyvavusiems gitaristams buvo įteiktos Kriūkų seniūnijos seniūnės Onutės Rakauskienės Padėkos.

„Draugo“ inf.

Komentarai   

#1 gitaros kursai 2016-02-09 07:42
Jei vyksta tokie renginiai, tai gal Kriukuose vyksta ir gitaros kursai?
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos