baneris leidinys

flarijonasGegužės 4-ąją, kaip ir kasmet, ugniagesiai gelbėtojai minėjo Šv. Florijono – ugniagesių globėjo dieną.

Nuotr. R. Masys (kairėje) ir V. Rekešius sveikinimo žodžius išsakė bažnyčioje susirinkusiems ugniagesiams gelbėtojams.

Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai bei seniūnijų ugniagesių komandų nariai tradiciškai rinkosi Šakių Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje, kur parapijos klebonas Sigitas Matusevičius už juos aukojo Šv. Mišias. Dvasininkas ne kartą jų darbą įvardijo kaip itin reikalingą ir šventą bei dėkojo už jų tarnystę žmonėms.

Po Šv. Mišių rajono mero Juozo Bertašiaus Padėkos raštus ugniagesiams gelbėtojams įteikė savivaldybės administracijos direktorius Juozas Puodžiukaitis. Šįkart dėmesio sulaukė gelbėtojai Valdas Leveckis, Irmantas Naujokaitis, Regimantas Bakas, Aurimas Rinkevičius, Arūnas Bleifertas, Edvinas Šulskis, Ričardas Stepaitis, Leonas Pėžaitis, Vaidas Savukaitis, Kęstutis Sutkus, Juozas Nenortas, Ramūnas Skaisgirys, Donatas Petrauskas, Stasys Samajauskas. Prie Padėkos gelbėtojams Edmundui Grajauskui ir Egidijui Juciui prisidėjo ir Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Virginijus Rekešius. Nors Barzduose ugniagesių gelbėtojų komanda panaikinta, tačiau kovo pabaigoje netoli Barzdų kilus gaisrui šie du vyrai pirmieji atskubėjo į pagalbą. „Tą dieną galime laikyti savanorystės pradžia. Nors ji susiklostė ne iš gero gyvenimo, to nepastebėti negalime. Dėkojame jums už pagalbos suteikimą be jokio atlygio, už žmogiškumą, bendruomeniškumą ir savanorystę“, - Barzdų savanoriams dėkojo V. Rekešius. Marijampolės apskrities gelbėjimo valdybos viršininko pavaduotojas Rytis Masys Padėkas įteikė ugniagesiams gelbėtojams Žilvinui Valuntai, Remigijui Ramanauskui, Alvydui Starinskui, Giedriui Murauskui, Dariui Rutkauskui ir Rolandui Adomaičiui.
 
Jau septinti metai šiai dienai paminėti Šakių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba organizuoja vaikų piešinių, rašinių ir kompiuterinės grafikos darbų konkursą. Šiais metais jame dalyvavo apie 200 rajono moksleivių. Mažiausieji piešė, vyresnieji rašė rašinius, o 9-12 klasių moksleiviai pateikė kompiuterinės grafikos darbus. Visi dalyviai gegužės 3 dieną buvo pagerbti diplomais, o 38 geriausieji ir simbolinėmis dovanėlėmis. Tie, kurie apsilankė Priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje, turėjo galimybę apžiūrėti patalpas, iš bokštelio pažvelgti į Šakių miestą, išbandyti autokopėčias, susipažinti su gelbėtojų įranga ir su ja „padirbėti“.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos