baneris leidinys

Gegužės 7 dieną Seime buvo surengta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti skirta konferencija. Joje dalyvavo ir rajono meras Juozas Bertašius.

Apžvalginę spaudos draudimo laikotarpio leidinių parodą Seime pristatė autorius Vidmantas Staniulis. Šis žmogus yra specialiai paminklo statybai įkurtos asociacijos „Paminklo poetui Pranui Vaičaičiui fondas“ steigėjas, žinomas bibliografas ir mecenatas. Rajono meras J. Bertašius buvo vienas pirmųjų, prisidėjusių prie planuojamo paminklo poetui Pranui Vaičaičiui statybos. Jis yra ir šio statinio globėjas. Todėl rajono vadovas buvo pagerbtas specialiu Padėkos raštu, nes tokie raštai buvo išdalinti 100 pirmųjų rėmėjų. „Aš asmeniškai parėmiau savo lėšomis, prie paminklo statymo prisidės ir savivaldybė“, - sakė rajono vadovas.

Jeigu viskas vyks sklandžiai, paminklą tikimasi pastatyti iki 2013 metų pabaigos. Numatyta projekto vertė – 120 tūkst. litų. Fondo steigėjai kviečia tapti šio unikalaus projekto dalyviais skiriant lėšų paminklo statybai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos