baneris leidinys

pyneGegužės 11 – 13 dienomis Marijampolės kultūros centre vyko jau 19-asis Lietuvos vaikų ir moksleivių  šokių grupių, ansamblių, šokio studijų konkursinis festivalis „Aguonėlė – 2012“, puoselėjantis nacionalines tradicijas. Jame dalyvavo ir penki mūsų rajono šokių kolektyvai – Dainų šventės dalyviai.

Nuotr. Šokių kolektyvo „Pynė“ jaunuolių grupė džiaugiasi konkurse „Aguonėlė – 2012“ iškovota pirmąja vieta.

Kadangi šiemet konkursas sutapo su Lietuvos moksleivių dainų švente „Mūsų vardas - Lietuva”, buvo  privalomas vienas šokis iš būsimos 2012 metų moksleivių dainų šventės repertuaro, taip pat pageidautina, kad vyrautų savo krašto šokiai, o kolektyvams akompanuotų liaudies muzikos instrumentų grupės.
 
Mūsų rajono šokėjai pasirodė puikiai ir namo grįžo su gausybe apdovanojimų. Plokščių vidurinės mokyklos (vadovė Violeta Mikelaitytė) ir Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos šokių kolektyvo „Pynė“ (vadovė Vitalija Venienė) jaunučių grupės užėmė antrąsias vietas. Vyresniesiems rajono šokėjams sekėsi dar geriau. Gelgaudiškio vidurinės mokyklos  jaunių šokių grupė (vadovė Edita Balčiūnienė), Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos šokių kolektyvo „Pynė“ jaunuolių grupė (vadovė Vitalija Venienė) bei Gelgaudiškio kultūros centro jaunuolių grupė „Lociukas“ (vadovė Edita Balčiūnienė) laimėjo pirmąsias vietas.

Konkurso laimėtojai buvo apdovanoti specialiais šio konkurso diplomais ir prizais, kuriuos įsteigė Kultūros bei Švietimo ir mokslo ministerijos, Lietuvos liaudies kultūros centras, o kolektyvų vadovams įteikti Padėkos raštai ir asmeninės dovanėlės.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos