baneris leidinys

bitkauskasBirželio 12-ąją Kaune vykęs Marilyn Manson koncertas papiktino ne tik tuos, kurie tiesiog nemėgsta šio atlikėjo, bet ir didelį sambrūzdį sukėlė bažnyčiose. Savo požiūrį į skandalingai išgarsėjusį atlikėją išreiškė Griškabūdžio Kristaus Atsimainymo bažnyčios klebonas egzorcistas Sigitas Bitkauskas.

,,Marilyn Manson – satanistų bažnyčios šventikas,“ – sakė S. Bitkauskas. Klebonas Lietuvoje surengtą koncertą vadina šėtono šlovinimu. Tokie šėtoniški koncertai daro neigiamą įtaką žmonėms, ypač vaikams ir padariniai gali būti nelabai geri. Įrodyta, kad tai veikia pasąmonę. Niekas negali žinoti, kas žmogui gali atsitikti. Gali pasireikšti įvairūs apsėdimai arba žmogus gali būti įtrauktas į satanistų sektą. ,,Jei žmogus lankosi tik vieną kartą tokiame koncerte, gal jam nieko neatsitiks, bet jei tokių dainų klausomasi nuolat, tuomet negali žinoti, kaip tai paveiks žmogų“, – aiškino klebonas.

Koncerto dieną 8 val. visose Lietuvos bažnyčiose ir vienuolynuose vyko pamaldos, kurių metu buvo meldžiamasi ir tikimasi apsaugoti žmones nuo šėtono skleidžiamų neigiamų emocijų. Klebonas viliasi, kad Marilyn Manson tik atvažiavo, pakoncertavo ir išvažiavo. Tikimasi, kad tai žmonėms nepadarė jokios neigiamos įtakos. Klebonas mano, kad žmonių maldos apsaugos visus nuo šio skandalingojo atlikėjo. Net jei dabar padariniai nematomi, jie gali išlysti bet kada vėliau.

Į tai, kad atlikėjas baigė krikščioniškąją mokyklą, klebonas žiūri skeptiškai ir teigia, kad nesvarbu, kada kas ką baigė, jei vėliau daro tai, kas prieštarauja visoms elgesio normoms ir protu nesuvokiamiems dalykams.  

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos