baneris leidinys

vaiksciojimasŠakių žmonių su negalia sąjunga aktyviai mini Europos aktyvaus senėjimo ir kartų solidarumo metus. Ta proga jau vyko ne vienas sąjungos organizuotas renginys, veiklos numatyta ir ateityje.

Praėjusią savaitę Kriauniškių kaime buvo surengtas susitikimas su lektorėmis iš Kauno, kurios skaitė paskaitą apie savanorystę. Ta tema buvo rodomas filmas, atliekamos užduotys bei sprendžiami testai, susiję su savanoryste. Be vyresnio amžiaus žmonių renginyje dalyvavo ir kelios Šakių „Aukuro“ pagrindinės mokyklos moksleivės. Dar anksčiau sąjungos pirmininkė Stasė Vasaitienė yra minėjusi, kad į veiklą nori įtraukti ir jaunimo, paaiškinti jiems, kaip tapti savanoriu.

Kitą dieną Aktyvius senėjimo metus minintys sąjungos nariai rinkosi Kriūkuose, Irenos Urbšienės sodyboje. Čia buvo suorganizuota poezijos popietė, kur buvo dalinamasi kūryba, varžomasi, kas greičiau sukurs ketureilį. Susirinkusiesiems netrūko geros nuotaikos bei kūrybinių minčių.
 
Skatindama fizinį aktyvumą, sąjunga į renginių ciklą įtraukė ir šiaurietiško vaikščiojimo užsiėmimus. Praėjusį antradienį ne vieno praeivio akį traukė prie sąjungos būstinės vykstantis subruzdimas. Čia Šakių rajono visuomenės sveikatos biuro specialistės vedė šiaurietiško vaikščiojimo užsiėmimus, prieš tai skaitė paskaitą bei pasakojo apie šią sveikatinimo priemonę.

Pasak sąjungos pirmininkės S. Vasaitienės, tuo Aktyvaus senėjimo metų renginiai nesibaigs. Dar ir kitą mėnesį numatyta ne vienas susitikimas, poilsinė kelionė. Svarbiausia, nesėdėti vietoje. Toks ir yra šios programos tikslas - senstant iš gyvenimo imti daugiau, o ne mažiau, ar tai būtų darbe, laisvalaikiu ar užsiimant visuomenine veikla.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos