baneris leidinys

Turizmas – svarbi asmens ugdymo sritis, susijusi su sveikatos stiprinimu ir sportu. Birželio 28-ąją vyko jau tradiciniu tapęs, turistinis sąskrydis, kurį organizavo Ilguvos socialinės globos namai. Jo pagrindiniai uždaviniai – skatinti įvairaus amžiaus žmonių aktyvumą, sutrikusio intelekto asmenų pasitikėjimą savimi, taip pat propaguoti turizmą, kaip sutrikusio intelekto asmenų psichomotorikos gerinimo priemonę.

Renginyje dalyvavo Didvyžių, Kalvarijos, Ilguvos socialinės globos namų bei Gelgaudiškio neįgaliųjų dienos užimtumo centro ir Šakių sutrikusio intelekto žmonių dienos užimtumo centro atstovai. Sąskrydžio metu dalyviai galėjo pasidžiaugti gražiu Ilguvos kraštovaizdžiu, pabūti kartu su savo likimo draugais, pasidalinti įspūdžiais, pabendrauti ir kartu pasportuoti.

Atvykusios komandos rinkosi Ilguvos socialinės globos namuose. Turistinio sąskrydžio programa prasidėjo orientacinėmis varžybomis. Direktoriaus pavaduotoja Jūratė Bataitienė linkėjo visiems gerų įspūdžių ir ištvermės. Visiems dalyviams buvo prisegti turistinio sąskrydžio ženkleliai. Vėliau buvo išdalinti topografiniai žemėlapiai, kuriais naudodamiesi dalyviai turėjo įveikti žygio pėsčiomis maršrutą Ilguva – Paežerėliai.

Komandos buvo apdovanotos padėkos raštais ir saldžiomis dovanėlėmis. Po apdovanojimų visos komandos piešė bendrą piešinį.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos