baneris leidinys

dailininkaiPraėjusį penktadienį Šakių rotušėje atidaryta tarptautinio dailininkų plenero, birželio viduryje vykusio Trakuose, darbų paroda. Jame dalyvavo bei savo darbus pristatė ir įspūdžiais dalijosi trys rajono dailininkai.

Nuotr. Iš kairės: A. ir A. Vorevičiai bei L. Rūgytė džiaugėsi plenere sudarytomis puikiomis sąlygomis tiek kūrybai, tiek poilsiui.

Parodą pristatydama Kultūros ir turizmo skyriaus specialistė Aurelija Papievienė pasakojo, kad iš viso plenere dalyvavo 12 dailininkų. Trakiškiams tai buvo pirmasis tarptautinis pleneras, tačiau, kaip teigė jame dalyvavę Audronė ir Algimantas Vorevičiai bei Lolita Rūgytė, sąlygos ir kūrybai, ir poilsiui buvo ypač puikios. Dailininkai galėjo nemokamai sportuoti, naudotis baseinu ir kitomis viešbučio bei poilsio centro „Trasalis“ teikiamomis paslaugomis. A. Vorevičius pasakojo, kad parodos atidarymo dieną Trakuose išgirdęs jų mero žodžius, jog tai pirmasis, bet ne paskutinis pleneras, jis net prašė juos pakartoti. Pasak dailininko, tokių žodžių jis galėtų klausyti ir klausyti, nes tokiomis sąlygomis norėtų kurti, ilsėtis ir dirbti kiekvienas kūrėjas. „Jie gali sau tai leisti, nes turi daug pinigų“, - juokavo Voras, pripažindamas, jog ten būdamas jautėsi ypatingas ir reikalingas. Panašiai kalbėjo ir dailininkės Lolita ir Audronė apgailestavusios tik dėl to, jog parodyti gali ne visus sukurtus darbus, nes dalis jų liko Trakuose. Be to, buvo sudarytos sąlygos lipdyti iš molio, tačiau keramikos darbais pasidžiaugti taip pat nebus galimybės, nes Šakiuose nėra sąlygų eksponuoti tokius dirbinius.

Šakių rotušėje eksponuojama po keletą tiek rajono, tiek kitų plenere dalyvavusių autorių kūrinių, kuriais bus galima pasigrožėti apie mėnesį.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos