baneris leidinys

kojinesPraėjusiais metais savivaldybės administracija seniūnijų socialinėms darbuotojoms jų profesinės šventės proga padovanojo guminius batus, o šiais metais, kad jų kojos nesušaltų, įteiktos ir vilnonės kojinės. Tačiau ne tik tokios dovanos buvo dalijamos socialiniams darbuotojams.

Nuotr. Socialinės paramos skyriaus specialistės Danos Kupstaitienės rankose – profesinės šventės proga socialinėms darbuotojoms skirtos vilnonės kojinės.


Rugsėjo 27-ąją šalyje minima Lietuvos socialinių darbuotojų diena. Rajone šiais metais ji išskirtinė tuo, kad pirmą kartą profesinės dienos minėjimas vyko bažnyčioje. Pirmiausiai ta proga Šakių Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje buvo aukojamos Šv. Mišios, vėliau vyko Kauno valstybinio muzikinio teatro solistų Ritos Preikšaitės ir Tomo Ladigos koncertas, po kurio prasidėjo Padėkų bei atminimo dovanų teikimas.

Socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė, sveikindama visus susirinkusius į Dievo namus, atkreipė dėmesį, kad tai simboliška vieta, nes būtent bažnyčios aplinkoje prasidėjo pirmasis socialinis darbas, prie bažnyčių buvo steigiami įvairūs globos namai, teikiama parama.
  
„Rajone šiuo metu dirba apie 100 profesionalių socialinių darbuotojų, jei pridėtume dar ir įvairių nevyriausybinių organizacijų specialistus, būtų apie 150. Be to, šiais metais vieni svarbiausių įvykių, kad pradėjo veikti Neįgaliųjų dienos užimtumo centras Gelgaudiškyje, Profesinio rengimo centre pradėti rengti socialinio darbuotojo padėjėjai, auga susidomėjimas savanoriška veikla, veiklos penkmečius mini Neįgaliųjų dienos centras prie Vaikų globos namų, taip pat Socialinių paslaugų centras“, - džiaugdamasi besiplečiančiomis socialinėmis paslaugomis rajone kalbėjo vedėja. Renginio metu susirinkusiųjų dėmesys ne kartą buvo atkreiptas į tai, kad socialinio darbuotojo darbas tikrai nelengvas, dažnai reikalaujantis nemažo supratimo bei atsidavimo, o socialinei situacijai tiek šalyje, tiek rajone blogėjant jis tampa vis sudėtingesnis.

Mero Juozo Bertašiaus Padėkos raštai už nuoširdų rūpinimąsi seniūnijos gyventojais profesinės šventės proga buvo skirti šioms rajono socialinėms darbuotojoms bei specialistėms: Alvydai Kirkickienei, Rimantai Šukienei, Gintarei Mikelaitienei, Loretai Tarukienei, Donatai Augienei, Jurgitai Urbonaitei, Laimai Gedvilienei, Virginijai Arbačiauskienei, buhalterei Rimutei Čiužienei, Socialinės paramos skyriaus specialistei Lilijai Balniuvienei bei vedėjai L. Pocevičūtei. „Tik nesijuokit, bet pažadėjom, kad apausim, tai tos, kur pernai gavo „čebatus“, šiais metais bus apdovanotos ir vilnonėmis kojinėmis“, - kreipdamasis į moteris kalbėjo meras.

Socialinės paramos skyriaus vardu studijų baigimo ar asmeninių sukakčių proga buvo pagerbtos šios socialinėje srityje dirbančios specialistės: Lilija Šukaitienė, Rasa Stanaitytė, Birutė Kunigėlienė, Aušra Milerienė, Jolanta Žemaitienė, Žaneta Maniušytė. Atminimo dovanėlėmis buvo pagerbtas ir didžiulis būrys įstaigų, su kuriomis palaikomi draugiški ryšiai. Renginio metu padėkos žodžius socialiniams darbuotojams bei administracijai ištarė ne vienas svečias, netrūko gerų žodžių bei gėlių žiedų. Visgi svarbiausia, kaip ir daugelis kalbėjo, kad socialinis darbuotojas visuomet turėtų jėgų išklausyti, padėti, patarti, suprasti. Būtent jis dažniausiai būna arčiausiai gyvenimo sunkumų prislėgto žmogaus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos