baneris leidinys

neigaliuju_sajungaRugsėjo 27 dieną Šakių kultūros centre vyko Žmonių su negalia sąjungos organizuotas renginys, skirtas Aktyvaus senėjimo metams paminėti.

Nuotr. Sąjungos pirmininkė Stasė Vasaitienė, kaip ir Gardine gyvenantis A. Juodaitis, džiaugiasi užsimezgusia draugyste.

Sąjungos renginyje dalyvavo gausus būrys svečių, tarp kurių ne vienas valdžios atstovas ir draugas. Nepasididžiavo ir į susitikimą atvyko naujieji sąjungos draugai iš Gardino - lietuvių visuomeninio susivienijimo „Tėvynė“, vadovaujami pirmininko, kraštiečio Antano Juodaičio bei LR generalinio konsulato Gardine atsakinga sekretorė Jūratė Jančiulienė. Liepos mėnesį sąjungos nariai viešėjo Gardine, o dabar jie atvyko į Šakius. Iniciatyvos pradėti bendrauti ėmėsi A. Juodaitis, panoręs palaikyti ryšius su savo krašto žmonėmis. Atrodo, šie norai nemažėja, nes sąjungos narius ir savivaldybės atstovus jis pakvietė į kitais metais Gardine vyksiančias Pasaulio lietuvių dienas. Sąjunga tikisi, kad gražiai užsimezgusi draugystė nenutruks ir tęsis toliau.
 
2012 metai Europoje paskelbti Aktyvaus senėjimo ir kartų solidarumo metais, todėl siekiama, kad būtų daugiau žinoma apie vyresnių žmonių indėlį visuomenei, kad būtų sudarytos geresnės galimybės vyresnių žmonių aktyvumo ir kartų solidarumo stiprinimui.

Šakių rajono žmonių su negalia sąjunga noriai prisideda prie senėjančios visuomenės ateities gerinimo, nuolat organizuoja įvairius renginius, popietes, susitikimus. Iš 36 šiam tikslui numatytų renginių rajone net 20 organizuoja Žmonių su negalia sąjunga kartu su Janukiškių dienos užimtumo centru.

Kad sąjungos nariai nesnaudžia, bylojo ir renginio metu fojė surengta darbelių paroda, nuotraukų stendas, pasakojantis apie užimtumo priemones.

Renginio metu koncertavo Kauno krašto neįgaliųjų sąjungos vokalinis ansamblis „Ant ežero kranto“. Sąjunga džiaugiasi dar vienu pavykusiu renginiu ir savo indėliu minint Aktyvaus senėjimo ir kartų solidarumo metus, galimybe ir vėl pabūti kartu, pabendrauti.  

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos