baneris leidinys

Balandžio 26  - gegužės 2 dienomis 11 klubiečių  ir 2 mokytojos išvyko į festivalį „Sankt-Peterburgas vienija draugus“. Jame dalyvavo latviai, estai, karelai, lietuviai (šiuo atveju – lukšiečiai) ir, žinoma, patys rusai.
 
Nuotr. Lukšių V. Grybo vid. mokyklos klubo „Lukšiečiai“ nariai ir mokytoja prie Jekaterinos rūmų.
 
Festivalio programa buvo turininga ir įdomi. Delegacijos ne tik demonstravo savo gebėjimus bei talentus, bet jų laukė įspūdingi susitikimai su Rusijos kultūros „aukso fondu“ – apžvalginės ekskursijos po dieninį ir naktinį Peterburgą;  soborai, muziejai, Neva ir siauručiai, lyg Venecijoje, kanalai ,,Petro-Pavelo tvirtovė ir visų Rusijos carų, pradedant Petro I ir išžudytos caro Nikolajaus II šeimos palaikų sarkofagai; nepakartojamo grožio Jekaterinos rūmai ir parkas, licėjus, kur mokėsi didysis A. S. Puškinas; susikaupę žiūrėjome 10 minučių autentišką dokumentinę medžiagą apie tragiškąją Leningrado blokadą.
 
Intarpuose tarp ekskursijų dalyvavome  renginiuose mokykloje. Sportinės varžybos dar labiau suvienijo komandą, pakėlė nuotaiką, ir nesupykdė su kitataučiais – vieni kitiems linkėjome tik gero. Susidraugavome su visomis delegacijomis. Tos penkios dienos prabėgo labai greitai. Ši kelionė paliko tik gerus ir gražius įspūdžius – įsitikinau, kad Sankt-Peterburgas – nuostabus, dvelkiantis senumu ir didingumu miestas, kurį verta aplankyti.
 
Pajutau, kokia nuoširdi ir draugiška rusų tauta. Supratau, kad būtina mokytis užsienio kalbų – tik tuomet galima pajusti pilnavertę kelionių palaimą. Ir svarbiausia – išsiplėtė draugų ratas.

Klubo „Lukšiečiai“ narė - Gintarė  Raudžiūtė

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos