baneris leidinys

sokiai_gerdziunuoseGerdžiūnų kaimo bendruomenės nariai įvykdė projektą „Gerdžiūnų bendruomenės gyventojų sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo skatinimas“, kuris kaimo gyventojams leido susipažinti su linijiniais šokiais.

Nuotr. Projekto dėka gerdžiūniškiai ne tik susipažino su šokių technika, bet ir išmoko įvairių šokių.  

Projekto organizatoriai džiaugėsi, kad visą mėnesį vyko linijinių šokių mokymai, kuriuos vedė VšĮ „Šokio virusas“ direktorė Rita Šafranauskienė. Projekto dėka, Gerdžiūnų gyventojai galėjo susipažinti su linijinių šokių technika, pajausti šokio naudą žmogaus organizmui, išmokti įvairių šokių: čia čia čia, rumba, salsa, tvistas. Mokymų metu projekto dalyviai užmiršdavo kasdienius rūpesčius ir drauge su šokių vadove pasinerdavo į šokių teikiamą malonumą. Vos po kelių valandų besišypsantys dalyviai išeidavo puikios nuotaikos bei kupini energijos.
 
Gerdžiūniškai įsitikinę, kas šis projektas kiekvienam, ne tik paaugliui, bet ir garbaus amžiaus žmogui, leido įsisukti į šokių virusą. Todėl į mokymus kaimo gyventojai sugužėdavo tiek su draugais, tiek su šeimos nariais.

Projektą vainikavo Gerdžiūnų kultūros namuose vykusi vakaronė, kurios metu dalyviai ne tik smagiai judėjo muzikos ritmu, bet ir klausėsi paskaitos apie sveiką mitybą bei fizinio aktyvumo svarbą. Vakaro dalyviai susidomėję stebėjo rodomą medžiagą apie sveiką mitybą, genetiškai modifikuotus organizmus, klausėsi pasakojimų apie linijinių šokių istoriją bei jų teikiamą naudą. Vakaronės metu „Šokio viruso“ įkūrėja R. Šafranauskienė dar kartą susirinkusiesiems priminė jau išmoktus šokių žingsnelius, o pertraukėlių metu, dalyviai ragavo atsineštų gardžių ir sveikų patiekalų. gerdžiūniškiai net nepajuto, kad į jų kiemus beldžiasi žiemos šaltukas, o už lango krinta gruodžio snaigės. Projekto organizatoriai tikisi, kad Gerdžiūnų kaimo gyventojai ilgai prisimins šokio žingsneliu papuoštą mėnesį, o užsikrėtę šokio virusu, net per šalčiausius speigus, bus atsparūs visoms ligoms.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos