baneris leidinys

griskabudis_krepsinisPraėjusį savaitgalį Griškabūdžio gimnazijoje suorganizuotas kalėdinis krepšinio šou sulaukė itin teigiamo bendruomenės įvertinimo. Be to, renginio esmė net ne krepšinis, o galimybė pabūti kartu, pabendrauti ir patirti gerų įspūdžių.

Nuotr. Renginio metu jėgas išbandė net trijų komandų krepšininkai.

Pagrindinis renginio organizatorius ir iniciatorius Griškabūdžio gimnazijos mokytojas Virgilijus Makūnas nelinkęs sureikšminti savo indėlio. Jis įsitikinęs, kad jeigu ne bendruomenės palaikymas, nieko nebūtų pavykę pasiekti. „Esmė ir nebuvo krepšinis. Norėjome suburti, pabendrauti, pabūti kartu. Krepšinis – tik savotiška renginio spalva“, - akcentavo V. Makūnas. Krepšinį žaidė trys komandos – mokinių, jų tėvelių ir mokytojų bei svečių - klubo „Vėjo“ krepšininkai. Būtent jie ir pelnė pirmąją vietą, antrąją vietą užėmė jungtinė tėvelių ir mokytojų komanda, įveikusi ir trečioje vietoje palikusi moksleivius.
 
Be krepšinio pramogų ir užsiėmimų taip pat netrūko. Nuotaikingą programą parodė Šakių cirko studijos „Šypsena“ artistai, parodomąją programą prisistatė sporto klubo „Audra“ auklėtiniai, šokėjai. Vėlgi, esmė, kaip tikino pašnekovas, parodyti, atskleisti bei pasidžiaugti, kad tai visuose kolektyvuose daro būtent Griškabūdžio gimnazijos auklėtiniai.

Kad žiūrovams netektų nuobodžiauti, jiems buvo sugalvotos baudų mėtymo, estafetės, oro karaliaus ir kitos rungtys. Oro karaliaus apdovanojimas atiteko Lukui Matulaičiui, komandiniame baudų mėtyme nepralenkiami buvo „Vėjo“ krepšininkai, o nuo aikštelės vidurio į krepšį pataikė ir varžovams nosis nušluostė Povilas Vidžiūnas.

Prizininkams netrūko medalių, diplomų ir saldžių dovanų. Be to, renginio dalyviai buvo pasipuošę specialiais marškinėliais. Už viską, ką pavyko pasiekti, V. Makūnas dėkingas mokyklos bendruomenei, seniūnijai, Griškabūdžio ŽŪB, ūkininkui Rolandui Baltrušaičiui. Jei ne jų geranoriškas požiūris, renginys galbūt nebūtų toks spalvingas ir daugiaprasmis. Dar neaišku, ar tai netaps tradiciniu Advento laikotarpiu rengiamu gimnazijos renginiu, tačiau tokia galimybė neatmetama. Kol kas gimnazija džiaugiasi ir gyvena neseniai patirtais įspūdžiais ir laukia artėjančių didžiųjų metų švenčių.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos