baneris leidinys

kaledine_krautuvelePirmąją Šv.Kalėdų dieną akciją „Maltiečių sriuba 2012“ vainikavo labdaringas koncertas. Jau septintus metus iš eilės siekiama paremti maltiečių projektus „Maistas ant ratų“ ir „Socialinė priežiūra namuose“. Šalies jaunimas savo išradingomis idėjomis padėjėjomis taip pat aktyviai prisidėjo prie vienišų ir sergančių senelių rėmimo. Tam abejingi neliko ir Šakių rajono moksleiviai.

Nuotr. Jau tradicija tapusioje Gelgaudiškio vidurinės mokyklos Bukinistų krautuvėlėje pirkėjų netrūko.

Iki gruodžio 24 dienos labdaros konkurse „Idėjos padėjėjos“ rungėsi 39 moksleivių idėjos, kurių įgyvendinimo metu paaukoti pinigai bus skiriami vienišų senelių maitinimui ir jų slaugymui namuose. Tarp šių idėjų užregistruotos ir keturios mūsų rajono moksleivių iš Šakių „Žiburio“ gimnazijos, Gelgaudiškio ir Plokščių vidurinių mokyklų, Kidulių pagrindinės mokyklos Sudargo skyriaus. Daugiausiai pinigėlių – net 840, 4 litų surinko žiburiečiai jau trečius metus iš eilės surengdami „Saldųjį pirmadienį“, kurio metu visus vaišino gausybe pyragėlių ir sausainukų. Šiemet jie įsidrąsino ir apsilankė ne vienoje miesto privačioje ar valstybinėje įmonėje. Aktyvūs buvo ir sudargiečiai, visą miestelio bendruomenę įtraukę į akciją „Nelikite abejingi“, atidarę mokykloje tikrų tikriausią Kino teatrą ir surengę šou „Prajuokink mane“. Jie surinko 527, 25 litus. Gelgaudiškiečiai, kaip ir kiekvienais metais,  mokykloje surengė net keletą renginių. Tai jau tradicija tapusi Bukinistų krautuvėlė, kurioje buvo galima įsigyti patikusią knygą už itin žemą kainą, „Keksiukų kavinė“, kurioje buvo prekiaujama mokinių ir mokytojų dovanotais kepiniais, „Šeimų muzikavimo šventė“. Iš viso labdaros renginių metu buvo suaukota 350 litų.  Plokščių jaunimas ne ką mažiau aktyviai įsitraukė į akciją, surengdamas savo kepinių vaišes, „Nykštukų krepšinio turnyrą“ ir kalėdinį kino teatrą. Beje, kiek surinko pinigėlių jie „Idėjų padėjėjų“ svetainėje neįvardijo, tačiau gražu, kad ir patys lankėsi vienišų senelių sodybose, pradžiugindami juos savo dėmesiu ir saldumynais.
 
„Idėjų padėjėjų“ konkursas jau baigėsi. Kol kas dar visi rezultatai nėra susumuoti, tačiau fonde net 13 tūkst. 398 litai. Trumpaisiais numeriais 1416 (auka 2 litai) ir 1418 (auka 10 litų) paaukota 311 tūkst. 514 litų. Jais dar galima aukoti iki 2013 metų sausio 10 dienos.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos