baneris leidinys

prackailaPraėjusį penktadienį Šakių viešojoje bibliotekoje atidaryta Vaido Pračkailos, geriau žinomo Apolionijos Zizirskienės pseudonimu, tapybos darbų paroda „Laiko taku“.
 
Nuotr. V. Pračkaila pripažįsta, kad kūrybinių minčių turi šimtmečiui į priekį, o su trupiniais galima susipažinti ir dabar.
 
Nors iš Paluobių, Griškabūdžio seniūnijos, kilęs V. Pračkaila geriau žinomas kaip humoristas, prie meno jis buvo linkęs nuo vaikystės. Veiklos jam niekuomet netrūko, todėl ir lėlių teatrui mokykloje vadovavo, ir eiles kūrė, ir skaitovas buvo, ir grojo... Zizirskienės personažas jam padeda pragyventi, užsidirbti. Šiaip scena visada buvo šalia, tapyba, parodų rengimas jam taip pat buvo itin artima. Galbūt dėl autoriaus įvairiapusiškumo, kaip pastebėjo ne vienas parodos lankytojas, ir jo darbai gana įvairiapusiški. „Tikrai išskirtinis žmogus, labai rūpestingas, ypač betarpiškai bendraujantis su žmonėmis“, - parodos autoriui gerų žodžių negailėjo renginio vedėja Lina Eringienė.

V. Pračkaila pripažįsta, kad tapydamas žaidžia su spalva, faktūra, išdykauja su darbų pavadinimais. „Džiaugiuosi, kai galiu ką nors originalaus sukurti konkrečiam interjerui. Minčių – šimtmečiui į priekį. Čia – tik trupiniai“, - tikino parodos autorius.

Parodą bibliotekoje aplankyti galima iki vasario 16 dienos.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos