baneris leidinys

Sima BURKŠAITYTĖ

Visi, kurie vylėsi, jog Lietuvai šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurse pasiseks, pirmadienio naktį šias viltis eilinį kartą „palaidojo“. Išrinktasis dainininkas Sasha Son(g) Europos klausytojų nesužavėjo – su Ispanijos atlikėja dalinosi 23-24 finalinėmis vietomis iš 25.

 

Nuotr. Sasha Son(g) 

 

Galima spėti, jog viena iš nesėkmės priežasčių – tai, kad Maskvoje mūsų atlikėjui nebuvo suteikta galimybė parodyti savo paruošto klipo. Be to, pati daina – nelabai įstringanti. Tai, jog Sahsa dainavo pirmas, jam irgi nepadėjo: vėliau vyko kur kas įspūdingesni pasirodymai, po kurių iš Lietuvos atstovo teliko tik blankus prisiminimas, pasireiškęs keliais dovanotais balais: po 7 taškus davė broliai lietuviai iš Airijos ir broliukai latviai, 4 taškai atplaukė iš Didžiosios Britanijos, 2 taškais pasigerino Estija, o po 1 tašką skyrė Danija ir Ažerbaidžianas.
Lietuvos ir likusios Europos dalies nuomonės, išsiskyrusios ties Sashos Son(g) vertinimu, sutapo renkant nugalėtoją:  tautiečiai daugiausiai balų skyrė Norvegijos atstovui Alexanderiui Rybakui, kurio daina „Fairytale“ ir laimėjo konkursą.

Kaip mūsų rajono gyventojai žiūrėjo „Eurovizijos“ konkursą? Nežinia, ar čia išblėsęs tikėjimas pergale uždarė visus namuose, tačiau kavinėse žmonių buvo gan nedaug.

Paklausinėjome gatvės praeivių, ką jie mano apie mūsų atlikėjo pasirodymą.

Rasa iš Šakių: “Jisai atstovavo Lietuvai profesionaliai palyginus su ankstesniais atlikėjais. Ir balsas gražus. Mano nuomone, gėdos nepadarė Lietuvai.”

Algis iš Šakių: “Manau, kad politika sužaidė. Dėl to, kad gruzinai negalėjo pasirodyti, kurių šalyje vyko karas su Rusija. O lietuviai palaikė karo metu gruzinus, todėl manau, kad galbūt specialiai rusų buvo padaryta kliūtis, kad lietuviai negalėtų pasirodyti taip, kaip jie buvo pasiruošę.”

Audrius iš Šakių: “Man “Eurovizijos” konkursas nepatiko. Nieko naujo, viskas nusibodę, tas pats per tą patį. Tokia papūgų diskoteka! Galėtų padaryt “Euroviziją” taip: ateina vienas žmogus arba grupė, jokio šou, nieko, tik savo vokalinius sugebėjimus rodo.”

Taigi, dar vienai vizijai išsisklaidžius jau galima ir prarasti tikėjimą. Įdomu, ar kitais metais vėl klausime: „Ko gi reikia tai Europai?!“

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos