baneris leidinys

cirko stovyklaVasara – atostogų metas. Tačiau Šakių cirko studijos „Šypsena“ artistai šią vasarą apie poilsį net nesvajoja. Vadovai Itana ir Raimondas Januševičiai jiems suorganizavo nemokamas choreografijos ir gimnastikos pamokas.
 
Nuotr. Choreografė M. Kurtčijanc – Kurtinaitienė lavina gražius artistų judesius ir moko klasikinio šokio paslapčių.
 
Pasak I.Januševičienės, vaikams išreiškus norą ir vasaros atostogų metu lankyti cirko studijos užsiėmimus, nusprendėme to laiko veltui nešvaistyti, o surengti jiems labai naudingas nemokamas choreografijos ir gimnastikos pamokas. Jas cirko artistams veda tikrų tikriausios šių dalykų asės – Vilkaviškio baleto studijos choreografė Margarita Kurtčijanc – Kurtinaitienė ir Ignalinos sporto mokyklos akrobatikos specialistė Marina Grigorjeva.

Kai atvykome pažiūrėti, ką cirko artistai veikia vasaros metu, patekome tiesiai į M. Kurtčijanc – Kurtinaitienės pamoką. Ji, siekdama išlavinti gražius artistų judesius, vaikus moko klasikinio šokio paslapčių. Choreografė be galo patenkinta savo mokiniais, nes, pasak jos, jau po trečio susitikimo jie suprato, ką turi daryti. „Šaunuoliai, - gyrė specialistė. – Tik turi daug savarankiškai dirbti, nes aš atvažiuoju tik kartą per savaitę. Judesius jiems tenka šlifuoti patiems. Čia toks darbas, kurį būtina daryti kasdien.“

„Iš tiesų, vaikams sunku, - pripažino cirko studijos „Šypsena“ vadovė. – Jie kasdien mokosi po keturias valandas ir tai tikrai nėra lengva, tačiau būtina, nes šitų dalykų mes patys išmokyti negalime. Gauti tokias pamokas nemokamai - didelė vertybė.“ Be to, vaikai ne tik daro tempimo ar baleto pratimus prie specialiai tam įrengtų lygiagrečių, jie sportuoja, šlifuoja savo pasirodymus. O jų artimiausiu metu tikrai netruks. Visai netrukus jie išvyks į pasirodymus Lenkijoje ir  Rusijoje, o jei pavyks, rudenį apsilankys ir egzotiškoje Kinijoje.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos