baneris leidinys

Liepos 27 dieną Kriūkai šventė dvigubą šventę - Onines ir miestelio šventę, į kurią suvažiavo arti 500 vietinių gyventojų ir svečių. Jos metu renginio organizatoriai tradiciškai pagerbė labiausiai nusipelniusius bendruomenės žmones.
 
Pasak kultūrinių renginių organizatorės Ingridos Vaitkevičienės, šiemet šventės metu buvo įteiktos aštuonios nominacijos. Už pilietiškumą ir įvairiapusę savanorišką pagalbą, įgyvendinant gražias savo krašto idėjas „Metų rėmėju“ nominuotas Benas Kriščiūnas. Už savanorišką ir prasmingą neatlygintų darbų kraitį nominacija „Laisva valia“ įteikta Nijolei Arštikaitienei. Kita graži nominacija „Kaimui paskirtas gyvenimas“ už savanorišką veiklą ir nuoširdų triūsą Žemosios Panemunės bendruomenėje atiteko Matildai Ižganaitienei. Už pilietiškumą ir rūpinimąsi miestelio gyventojų gerove pagerbtas Zigmas Martinkevičius. Jam įteikta nominacija „Supratimas ir žmogiškumas“. Už laisvo laiko aukojimą miestelio gražinimui, projektų rašymui ir jų įgyvendinimui nominacija „Savanorystė“ paskirta Daivai Naujokaitienei. Už gerus darbus ir savanorišką pagalbą tiek darbais, tiek ir idėjomis nominacija „Tylus gerumas“ apdovanotas Gintautas Sutkaitis. Nepamirštas ir Kriūkų jaunimo indėlis į miestelio gerovės kūrimą. Už jaunatviškos energijos teisingą nukreipimą ir novatoriškų idėjų įgyvendinimą nominacija „Jaunimo iniciatyva“ įteikta Ievai Masteikaitei. Be to, padėkos raštais buvo apdovanoti ir gražiausiai savo teritorijas prižiūrintys ūkininkai – Antanas Laukaitis, Benas Kriščiūnas bei Juozas Masteika.

Šventės akcentas – linksmoji loterija. I.Vaikevičienė džiaugėsi, kad bilietai kasmet būna graibstyte išgraibstomi per keletą minučių. Mat prizai visi labai vertingi – įsteigti pačių kriūkiečių. Joje galima laimėti paršelį, keletą triušių ar grūdų maišų, medaus, sūrių, namuos iškeptų grybukų šeimyną, įvairiausių mezginių ir kitokių gėrybių. Susirinkusiuosius linksmino Girėnų kaimo kapela, nuotaikingas „Tautinio brando“ ir „Pinup girls“  koncertas.  

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos