baneris leidinys

Rugpjūčio 24 dieną Gerdžiūnų miestelyje vyko dviguba šventė. Bendruomenė palydėjo vasarą ir fotografijų ant drobės paroda užbaigė projektą „Aktyvinkime Gerdžiūnų bendruomenę, įamžindami etnografinių elementų turinčias sodybas“.
 
Vasaros darbams pasibaigus, gerdžiūniškiai nusprendė, jog jau galima ir pašvęsti. „Žmonės patys pastebėjo – seniai kaimas nematė tokios dalyvių gausos šventėje“, - džiaugėsi Gerdžiūnų bendruomenės  centro pirmininkė Jolanta Puidokienė.  Šiemet bendruomenė įgyvendino „Gyvensenos kokybės gerinimo Šakių rajono kaimo vietovėse“ projektą „Aktyvinkime Gerdžiūnų bendruomenę įamžindami etnografinių elementų turinčias sodybas“. Projekto įgyvendinimo metu buvo fotografuojamos Gerdžiūnų bendruomenės teritorijoje esančios etnografinių elementų turinčios sodybos. Tad šventės metu buvo surengta surinktų fotografijų paroda, kuria labai domėjosi ir sodybų šeimininkai, ir svečiai. Be to, buvo galima pavartyti neseniai išleistą 2013 – 2014 metų kalendorių su etnografinių elementų turinčių sodybų fragmentais, įsigyti po mažą kalendoriuką.  

Vasaros palydų šventės metu buvo pasidžiaugta ne tik sėkmingai įgyvendintu projektu, bet ir įteikti Padėkos raštai labiausiai nusipelniusiems kaimo žmonėms. Rajono meras Juozas Bertašius Padėkos raštais apdovanojo bendruomenės pirmininkę ir aktyviausius jos narius: Jūratę Bataitienę, Daivą ir Sigitą Stanaičius bei asmeninį 75 –erių metų jubiliejų šventusį Zenoną Marčiulionį. J. Puidokienė Padėkos raštus įteikė daugiausiai prie projekto įgyvendinimo prisidėjusioms gerdžiūniškėms - Loretai Balsienei, Daivai Puidokienei, Marijai Kumštaitienei ir Daivai Stanaitienei.

Be to, Gerdžiūnų bendruomenės aktyvas rinko pačius darbščiausius bendruomenės gyventojus, kuriems šventės metu Kriūkų seniūnė Onutė Rakauskienė įteikė nominacijas. „Metų partnerio“ nominacija iškeliavo į Ilguvos socialinės globos namus (direktorius Sigitas Jankauskas). Nominacija  „Anūkams paskirtas gyvenimas“ įteikta Marytei ir Antanui Vedegiams. „Jaunojo ūkininko“ nominacija atiteko Vilijai Maumavičiūtei ir Vytautui Morkeliūnui. Nominacija „Supratimas ir žmogiškumas“ skirta Gintautui Patašiui. „Aktyvaus parapijiečio“ nominacija įteikta Izidoriui Morkevičiui. Nominacija „Rūpestingumas“ pagerbti Daiva ir Algirdas Puidokai. „Aktyviausių bendruomenės senjorų“ nominacija skirta Onutei ir Zenonui Puidokams. Nominacija „Ilgesys kaimui“ įteikta Rimantei ir Algimantui Misiūnams. „Geros kaimynystės“ nominacija apdovanoti Gailutė ir Kęstutis Matulaičiai.

Ir nominantus , ir sodybų šeimininkus, ir visus susirinkusiuosius linksmino Jungėnų ir Zyplių kaimo kapelos, gerą nuotaiką palaikė dainininkas Egidijus Sipavičius ir grupė „Kastaneda“. Šventės metu vyko ir linksmoji loterija, kurioje buvo galima laimėti žąsį, triušiuką, grūdų maišą, mokyklinių reikmenų krepšelį ar kitokį vertingą prizą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos