baneris leidinys

socialinesSima KAZARIAN
 
Rugsėjo 26 dieną Gelgaudiškio dvare skambėjo sveikinimai ir šilti palinkėjimai socialinėms darbuotojoms jų profesinės šventės proga, kurios, kaip ir kasmet, gausiai susirinko į renginį.
 
Nuotr. Sunkią kasdienę socialinių darbuotojų misiją vainikavo kasmetinė profesinė šventė.
 
Sunkiai dirbančios už minimalų atlygį, nuolat besirūpinančios kitais socialinės darbuotojos nusipelno kasdieninės pagarbos, tačiau daugiausiai jos sulaukia profesinės šventės proga. Socialines darbuotojas seniūnų vardu sveikinęs Vidas Cikana lygino jas su mamomis, kurios rūpinasi ir užjaučia kiekvieną, Šakių laidotuvių namų direktorė atskubėjo su „jaunystės eliksyru“, kad užtektų jėgų geriems darbams, meras įteikė Padėkos raštus ir padovanojo teatralizuotą ekskursiją po Gelgaudiškio dvaro parką.

Socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė tarė savo darbuotojoms šiltą padėkos žodį ir įteikė atminimo dovanėles, ji nepamiršo pagerbti ir tų, kurios šiemet baigė mokslus, šventė asmeninius jubiliejus, ar naujai įsiliejo į socialinių darbuotojų gretas.

Mero padėkos raštus už nuoširdų rūpinimąsi seniūnijos gyventojais, 20 metų socialinio darbo sukakties proga, šiemet gavo Kidulių seniūnijos socialinio darbo organizatorė Nijolė Rudaitienė,  Šakių seniūnijos socialinio darbo organizatorės Irena Šakėnienė ir Loreta Tarutienė. Už nuoširdžiai atliekamą darbą, rūpinantis rajono neįgaliais bei pagyvenusiais gyventojais, meras dėkojo Socialinių paslaugų centro socialinio darbuotojo padėjėjai Vitalijai Kuncaitienei. Mero padėkos raštai skirti ir Kudirkos Naumiesčio seniūnijos socialinio darbo organizatorei Laimutei Kvietinskienei už nuoširdų rūpinimąsi seniūnijos gyventojais ir Socialinių paslaugų centro socialinei darbuotojai Genovaitei Vabalienei už  nuoširdžiai atliekamą darbą rūpinantis rajono neįgaliais bei pagyvenusiais gyventojais.        
                                                                               
Didžiulė rožių puokštė atkeliavo ir nuo Seimo nario Mindaugo Basčio, Edgaras Pilypaitis pasveikino daina. Neliko nei vienos darbuotojos, kuri nebūtų iš šventės išėjusi be gėlės žiedelio ar padėkos žodžio.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos