baneris leidinys

tylusis koncertasTrečiadienį rajono kultūrų centrų vadovai buvo apsirengę juodai ir rankose laikė dirigento lazdeles. Tik jų diriguojami chorai dainavo... be garso.
 
Nuotr. Tyla – gera byla. Šia liaudies išmintimi pasinaudojo kultūros centrų darbuotojai, surengę tylųjį koncertą protestuodami prieš mažas algas.
 
Šakių, Gelgaudiškio, Kudirkos Naumiesčio, Sintautų, Griškabūdžio kultūros centruose buvo atliekamas 4 minučių trukmės kūrinys, kurio metu solistai tylėjo, o ant natų buvo užklijuoti kryžiaus ženklai. Tai jau trečioji kultūros darbuotojų streiko akcija, kuria norima atkreipti valdžios dėmesį į mažas jų algas. „Žiūrovų nebuvo daug, bet, manau, kad kai tą patį pakartosime per Dainų šventę, jų bus žymiai daugiau“,- teigė Šakių kultūros centro direktorius Raimondas Januševičius.

Po Tyliojo koncerto Šakiuose buvo paskelbta rezoliucija ir užklijuotais instrumentais „sugrota“, vėlgi be garso, linksmoji polka. „Į tylą reikia įsiklausyti, ji gali daug pasakyti. Manau, kad mes, rajoniniai kultūros centrai, įrodėme, kad galime pasipriešinti ir tęsime tai toliau“,- teigė R. Januševičius.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos