baneris leidinys

Į Baltarusijoje vykusią parodą-mugę buvo pakviestas ir Šakių turizmo ir informacijos centras, kuris kartu su kitais rajonais prisistatė bendrame stende „Kaimyninė Lietuva“.
 
Stendas sulaukė didelio lankytojų dėmesio: Baltarusijos gyventojai domisi ne tik artimuoju kurortiniu miestu Druskininkais bei didžiaisiais Lietuvos miestais, bet ir kitais Lietuvos regionais. Šakių kraštas, turtingas gamtiniais ir kultūriniais ištekliais, Baltarusijos gyventojams yra pakeliui vykstant Baltijos jūros kurortų link, todėl parodoje ir buvo siekiama patraukliai pristatyti mūsų kraštą, užmegzti naudingus kontaktus.

Turizmo informacijos centro direktorė Eglė Plančiūnienė teigė, kad  nemaža dalis stendo lankytojų apgailestavo dėl brangių vizų ir ilgų pasienio kirtimo formalumų, o tai daro labai neigiamą įtaką laisvam gyventojų judėjimui ir abipusiam turizmo paslaugų vartojimui.

Rugsėjo pabaigoje vykusią parodą-mugę EUROREGIONAS NEMUNAS 2013 ir investicijų forumą „Gardinas – miestas sienų sankryžoje“ organizavo Baltarusijos prekybos ir pramonės rūmų Gardino skyrius. Joje dalyvavo ir  kolegos iš Vilkaviškio, Marijampolės, Lazdijų. Paroda buvo skirta Baltarusijos, Rusijos, Lenkijos ir Lietuvos verslo ir kitų organizacijų bendradarbiavimo plėtrai, turizmo, pramonės, žemės ūkio gaminių ir paslaugų pristatymui. Tai universali paroda, kur eksponuojamų prekių asortimentas yra neribojamas. Jos metu taip pat veikė maisto produktų ir vartojimo prekių mugė.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos