baneris leidinys

derliaus sventeIš pat ankstaus ryto spalio 5-ąją, šeštadienį, miesto J. Lingio parke pradėjo šurmuliuoti pirmieji rajoninės derliaus šventės „Rudens voratinklis“ dalyviai ir svečiai.
 
Nuotr. Plokščių seniūnijos voratinklis, „nunertas“ iš javų varpų, komisijos sprendimu pripažintas simboliškiausiu ir prasmingiausiu.
 
Pasak rajono savivaldybės Ūkio skyriaus vedėjo Alfrido Vigelio, kasmetinės rudeninės šventės tampa tarsi savotiška žemdirbių profesine švente, - užbaigus svarbiausius žemės ūkio darbus, galima pasidžiaugti ir puikiais darbo rezultatais. Šį rudenį tiek žemdirbius, tiek miestelėnus draugėn sueiti iš pat ryto kvietė ratuoti kviesliai su visureigiais, klubo „4 x 4 Motosport“ nariai.  J. Lingio parke šventės dalyvių  jau laukė rudens gėrybių mugė, prekybininkai siūlė ne tik kermošiaus saldainių, bet ir kitokių skanumynų. Šakiečiai galėjo apžiūrėti rudens skulptūrų alėją bei patekti į „voratinklių pinkles“. Toks buvo sumanytas šiemetinis šventės akcentas,-  rajono seniūnijos, kaimo bendruomenės, įmonės ir organizacijos pristatė savo „voratinklinius“ kūrybinius sumanymus.

Po iškilmingo šventės atidarymo rajono savivaldybės meras Juozas Bertašius padėkos raštais apdovanojo darbščiausius rajono ūkininkus, seniūnijų, bendruomenių centrų ir kitų rajono savivaldybės įstaigų darbuotojus, vertus pagarbos ir padėkos žodžių už nuoširdų ir sąžiningą darbą. Apdovanotųjų sąraše - net 23 pavardės. Kraštietis Seimo narys Mindaugas Bastys, visus šakiečius pasveikinęs su gražia ir dosnia rudens švente,  padėkos raštus įteikė Barzdų kaimo ūkininkei Elenai Gurevičienei ir rajono bendruomenių veikloje aktyviai dalyvaujančiam, jau 30 metų žemdirbiškai veiklai atidavusiam Bernardinui Vainiui.

Vasaros estradoje  surengtas rudens madų šou „Voratinklio motyvas...”. Šakiečiai, į šventę atvykę su savo keturkojais augintiniais, dalyvavo Šakių kinologų klubo suorganizuotame šunų konkurse, kurio metu buvo renkama „Šauniausia pora“ (panašiausi vienas į kitą šeimininkas ir jo šuo), „Gražiausias“ bei „Talentingiausias“ augintinis. Valstybės sienos apsaugos tarnybos pasieniečiai su tarnybiniais šunimis demonstravo pažeidėjų sulaikymą, kontrabandos paiešką.

Šventės dalyviai turėjo progą pasisvečiuoti seniūnijų kiemeliuose, kurių stalai lūžo nuo rudens gėrybių ir šeimininkių keptų gardumynų. Kiekvienas galėjo paskanauti gardžios sriubos - „Mindaugo duonienės“, kuria visus vaišino Seimo narys M. Bastys. Žirnių košės šventės dalyvius kvietė paragauti rajono meras J.Bertašius.

Teatralizuotame koncerte pasirodė grupė „Neteisėtai padaryti“, grojo pučiamųjų ansamblis „Brass Bravo”, dainavo solistai  Vaida Genytė ir Egidijus Bavikinas.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos