baneris leidinys

krivulePraėjusį penktadienį, švenčiant Lietuvos vietos savivaldos dieną, Nacionaliniame operos ir baleto teatre jau aštuntus metus iš eilės  vyko tradicija tapę „Auksinės krivūlės“ apdovanojimai.  Vienas iš jų - už kultūros puoselėjimą – buvo įteiktas mūsų savivaldybei. Atsiimdamas „Auksinę krivūlę“, rajono meras Juozas Bertašius buvo lakoniškas: „Mes tikrai nusipelnėme šios nominacijos, ji mums priklauso pagrįstai.“
 
Nuotr. Atsiimti garbingo apdovanojimo rajono meras vyko ne vienas, o su gausia delegacija.
 
Rajono savivaldybė šiemet apdovanota „Auksine krivūle“, ant kurios puikuojasi užrašas „Savivaldybė - kultūros puoselėtoja“. Atsiimti garbingo apdovanojimo iš kultūros viceministro Edvard Trusevič rankų į Nacionalinės operos ir baleto sceną lipo meras Juozas Bertašius ir Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Augenija Kasparevičienė. Toks apdovanojimas tarp 15 „Auksinų krivūlių“, mero teigimu, šiemet įsteigtas pirmą kartą.

Kultūros ministerijos atstovo pastebėjimu, renginių pastaruoju metu gausu visoje Lietuvoje, tačiau  Šakiai ypač išsiskyrė iš kitų savivaldybių savo įdomia kultūrine ir švietėjiška veikla. „Tai Jaunimo kūrybos ir sporto centre organizuojami renginiai, cirko studijos „Šypsena“ rengiami tarptautiniai festivaliai „Šakių žiburiai“, antram gyvenimui prikelti ir atstatyti  dvarai, Kultūros centrų Kudirkos Naumiestyje, Gelgaudiškyje ir Sintautuose restauravimas ir kita veikla“, - vardijo J.Bertašius.

Tai jau trečioji „Auksinė krivūlė“, įteikta mūsų savivaldybei. 2005 metais Šakių rajono savivaldybė buvo įvertinta kaip geriausia kaimiškoji savivaldybė Suvalkijos regione, o 2008 metais apdovanota už reikšmingą finansinę pagalbą kaimo bendruomenėms.  
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos