baneris leidinys

margaritaŠakių rotušėje pristatyta iš Kaliningrado srities atvykusios autorės Margaritos Batiasovos tapybos ant šilko darbų paroda.
 
Nuotr. M. Batiasovos šilko paveiksluose nėra abstrakcijos, vyrauja smulkūs gėlių motyvai.
 
Tai kruopštūs pramoginiai darbai, kuriuose vaizduojamos gėlės, ryški sąsaja su praėjusio amžiaus secesijos stiliumi. Tai rodo stilizuoti gėliniai motyvai, linijos svarba, kuri čia grakšti, vingiuota. Spalvos ryškios, aiškios, mėgstami įvairūs pagrindinių spalvų – mėlynos ir raudonos deriniai, atspalviai, jų sąskambiai su auksine, geltona.   

Batika M. Batiasova užsiima daugiau nei dešimtmetį. Dirba įvairiomis technikomis – šalta, karšta batika, laisva tapyba, mišria technika.

Menininkė tapo peizažus, natiurmortus, žavėjosi dekoratyvinio meno rūšimis – medžio raižymu, siuvinėjimu, nėrimu su kauliniais įrankiais.

M. Batiasova baigusi Leningrado Gerceno vardo pedagoginį institutą, Meninės grafikos fakultetą. Beveik trisdešimt metų ji dirba Gusevo meno mokykloje. M. Batiasova nuolatinė liaudiškojo meno mugių, taikomojo meno festivalių, Kaliningrado srities ir tarptautinių parodų dalyvė.

Į Šakius M. Batiasovos darbai atkeliavo kaip kultūrinių mainų dalis, kadangi savivaldybė su Gusevu pasirašiusi kultūrinio bendradarbiavimo sutartį. Ten dažnai lankosi ir mūsų menininkai.

Paroda tęsis iki lapkričio 8 dienos.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos