baneris leidinys

lyderiavimo projektasMoterų informacijos centras šiais metais pradėjo įgyvendinti Šveicarijos programos Lietuvoje finansuojamą projektą  „Moterų nevyriausybinių organizacijų (NVO) lyderių akademija“, kurio tikslas - sustiprinti nevyriausybinių moterų organizacijų tinklą Lietuvoje ir palengvinti kasdieninį organizacijos atstovų darbą.
 
Nuotr. Šveicarijos programos Lietuvoje finansuojamame projekte  „Moterų nevyriausybinių organizacijų lyderių akademija“ dalyvavo ir Šakių moterų  veiklos klubo atstovės.
 
Dalyvauti šiame projekte buvo pakviestos ir Šakių moterų  veiklos klubo atstovės. Į Druskininkuose organizuojamus pirmojo etapo  mokymus „ Institucinių NVO gebėjimų stiprinimas“ spalio 23-25 dienomis vyko klubo prezidentė Aurelija Grinkevičienė ir klubo narė Rasita Grincevičienė. Mokymų metu dalyviai iš Marijampolės bei Alytaus apskrities organizacijų klausėsi paskaitų apie marketingo strategiją ir jos efektyvų taikymą NVO veikloje, apie bendradarbiavimą su verslu, stabilius finansavimo šaltinius, vadybos ir viešinimo metodus. Praktinių užsiėmimų metu dalyviai mokėsi ruošti pranešimus spaudai, laiškus rėmėjams. Antrajame mokymų etape  bus mokomasi kurti reklaminius videoklipus organizacijoms bei rengti marketingo strategijos pagrindus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos