baneris leidinys

choraiSpalio 25 - 27 dienomis Šakiuose skambėjo džiaugsmingos krikščioniškos giesmės. Čia vyko jau ketvirtasis Vilkaviškio vyskupijos vaikų ir jaunimo bažnytinių chorų festivalis „Pakilk ir šviesk, Dievo Bažnyčia!“.  Jungtinis choras, kuriame giedojo apie 150 choristų, Šakių Šv.Jono Krikštytojo bažnyčioje surengė du pasirodymus. Į sausakimšą bažnyčią pasiklausyti giesmių  sugužėjo ne tik Šakių, bet ir aplinkinių parapijų  gyventojai.
 
Į festivalį „Pakilk ir šviesk, Dievo Bažnyčia!“ atvyko chorai iš visos Vilkaviškio vyskupijos ir sudarė pusantro šimto vaikų ir jaunimo jungtinį chorą. Tai nuolat repetuojantys ir savo parapijų bažnyčiose giedantys chorai, kurie išmokę jungtiniam festivalio chorui skirtas giesmes, savo tekstais ir melodija besiskiriančiais nuo mums žinomų, tradicinių kūrinių, koncertavo Šakiuose.

Festivalio metu vaikų ir jaunimo chorai ne tik dovanojo džiugias akimirkas, šlovindami Dievą, bet ir suteikė didelį impulsą, paskatinimą savo bendraamžiams, kad giedojimas bažnytiniame chore nėra pasenusi ar nemadinga vertybė. Tai didelis jauno žmogaus noras pasakyti šiuolaikinei visuomenei – nebijokite būti tuo, kuo esate, nebijokite kalbėti apie tai, kad esate tikintys ir pasitikintys Dievu!

Festivalio „Pakilk ir šviesk, Dievo bažnyčia!“, kurį organizavo Vilkaviškio vyskupijos jaunimo centras, Šakių Šv. Jono Krikštytojo parapija ir Šakių „Varpo“ pagrindinė mokykla, svarbiausias tikslas – dalinimasis tarpusavio patirtimi ir bendradarbiavimas, bažnytinio giedojimo tradicijų išsaugojimas ir perdavimas, ugdant bei lavinant giedojimo įgūdžius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos