baneris leidinys

dovanokit sypsenaAtvira, visuomeninė, ne pelno siekianti jaunų žmonių organizacija „Mano Šakiai“, kurios pagrindinis tikslas - per įvairias veiklas ir iniciatyvas daryti gerus darbus Šakių rajonui ir jo žmonėms, kviečia prisidėti prie projekto „Dovanoju šypseną“.
 
Nuotr. Seneliams skirtas dovanas iki gruodžio 20 dienos atneškite ir palikite akvariume, kuris įrengtas UAB „Gulbelė“ parduotuvėje (V.Kudirkos g. 61/1, Šakiai).
 
Veiklus mūsų rajono jaunimas pradėjo įgyvendinti socialinį projektą „Dovanoju šypseną“, kuris skirtas vienišiems ir skurdžiai gyvenantiems seneliams. Pasak organizacijos „Mano Šakiai“ pirmininko Mindaugo Tarnausko, bendradarbiaujant su rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriumi, prieš Šv.Kalėdas planuojama aplankyti apie šimtą senelių, kuriems ypač reikalinga pagalba. „Visų mūsų aplinkoje gyvena senyvo amžiaus žmonių. Jų tarpe yra nemažai tokių, kurie yra vieni, be artimųjų ir jų palaikymo, - apie projekto svarbą kalbėjo jaunimo organizacijos vadovas. - Tokiems seneliams ypač svarbus visų mūsų dėmesys ir dalelė šilumos. Nelikime abejingi ir padovanokime vienišiems seneliams šypseną!“

Jaunų žmonių organizacija kreipiasi į rajono visuomenę ir verslininkus kviesdama prisidėti prie projekto, išpildant senelių norus, t. y. nuperkant jiems reikalingų daiktų, dovanojant savo pačių numegztų pirštinių ar nunertų šalikėlių. Dovanėlę supakuokite ir užrašykite šventinį pasveikinimą. Prie projekto taip pat galite prisidėti dovanodami seneliams maisto produktų: aliejaus, cukraus, rūkytos dešros, arbatos, kavos, kondensuoto pieno, šokolado, sausainių, medaus, konservų, miltų, makaronų ir kt. Jei neturite laiko ieškoti dovanos, tačiau norite prisidėti prie projekto, galite paaukoti pinigėlių, už kuriuos bus nupirkti reikalingiausi daiktai.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos