baneris leidinys

grybauskaitePrezidentė Dalia Grybauskaitė įsitikinusi, kad mokesčių didinimas artimiausiu metu nebūtų naudingas, kad yra rezervų šešėlinėje ekonomikoje bei kovoje su organizuotu nusikalstamumu.

Pasak Prezidentės, mokesčių didinimas būtų lengviausias kelias Vyriausybei, bet ekonomikai atsilieptų blogiausiomis pasekmėmis.

"Vyriausybė daro tai, kas neišvengiama. Strategine prasme ji žino, ką reikia daryti, bet kaip daro - tai didžiausia jos silpnybė", - interviu LTV laidai "Savaitė" tvirtino valstybės vadovė.

D. Grybauskaitės teigimu, Vyriausybė daro daug klaidų sprendimų įgyvendinimo procese - nuo geros idėjos iki jos realizavimo. Be to, klaidos taisomos pavėluotai.
 
"Teoriniai sprendimai labai negreit pasiekia ekonomiką realiai. Taigi iš principo Vyriausybė žino, ką reikia daryti, ji prisiima atsakomybę ir moka kainą savo reitingais, bet labai norėčiau, kad klaidas taisytų greičiau", - teigė Prezidentė.

Kalbėdama apie visuomenės nepasitenkinimą Vyriausybės veikla D. Grybauskaitė atkreipė dėmesį, kad "visų Europos vyriausybių, kurioms šiuo metu reikėjo daryti labai sunkius ir nepopuliarius, bet neišvengiamus sprendimus, reitingai ir pasitikėjimas gerokai sumenko. Tai kaina, kurią reikia mokėti praktiškai visoms Vyriausybėms".

Šalies vadovė taip pat sakė negalvojanti keisti Aplinkos bei Socialinės apsaugos ir darbo ministerijų, kurių veiklai turi daugiausiai priekaištų, vadovų. Per spaudos konferenciją, skirtą pirmosioms kadencijos metinėms, Prezidentė šias ministerijas įvardijo kaip turinčias labiausiai pasitempti.

"Aš kalbėjau apie ministerijas, tai yra, valstybės aparato efektyvumą. Nekalbėjau apie asmenybes. Iš tiesų pakeitus vieną ar kitą asmenį ne visada galima pasiekti reikiamą rezultatą. Nors, aišku, asmenybė gali labai daug lemti. Šiuo atveju vis dėlto kalbėčiau apie institucijų potencialą, apie jų darbo kokybę", - sakė D. Grybauskaitė.

ELTA ir „Draugo“ inf.

 

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos