baneris leidinys

autoivykisBendrovė "Lietuvos draudimas" užfiksuoja nemažai sukčiavimo atvejų, siekiant neteisėtai pasipelnyti tyčia sukeliant avarijas.

"Lietuvoje daugiausiai bandymų sukčiauti mūsų specialistai išsiaiškina privalomojo vairuotojų atsakomybės ir kasko draudimo srityse. Tokie atvejai sudaro "liūto dalį" - beveik 80 procentų visų išaiškintų lietuvių sukčiavimų. Inscenizuotos senų automobilių avarijos arba imituojamos avarijos, sustatant seniau sudaužytus automobilius, draudimo poliso pirkimas po autoįvykio, įvairių automobilinių detalių vagystės, kurios "stebuklingai" atsiranda draugų garažuose - tai populiariausi būdai, siekiant pasipelnyti iš draudimo bendrovių", - sakė "Lietuvos draudimo" Kompleksinių žalų direktorius Gytis Matiukas.

Ekonominė krizė ne tik "paplonino" gyventojų pinigines, privertė atsisakyti nemažai pramogų, bet ir "išaugino" tokių, kurie bet kokia kaina siekia pasipelnyti iš draudikų.
 
2007 metais buvo išaiškinti 78 sukčiavimo atvejai už 0,6 mln. litų, tuo tarpu per 2008 metus - du kartus daugiau - 157 už 3,4 mln. litų. Pernai "Lietuvos draudimo" specialistai išaiškino net 272 sukčiavimo atvejus už 6,1 mln. litų, o šiemet pirmąjį pusmetį - 146 už 2,7 mln. litų.

ELTA ir „Draugo“ inf.

 

Comments are now closed for this entry

Paieška

 

pazvelk1

sms
lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
80

Reklama


188x376-lock

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos