baneris leidinys

kelertas2Vasario 14 dieną Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje ministro Donato Jankausko kvietimu lankėsi Šakių vaikų globos namų ir Kudirkos Naumiesčio Šv. Kryžiaus atradimo bažnyčios globos namų atstovai: kunigas Virginijus Kelertas, Daiva Kalinauskaitė bei Džiugas Jasulaitis.

Nuotr. Ministras D. Jankauskas sveikinimo raštą įteikia Šakių vaikų globos namų vadovui V. Kelertui.

Iš 161 paraiškas teikusių organizacijų buvo atrinktos tik 52 socialinės globos įstaigos 36 savivaldybėse, kurios toliau dalyvaus „Stacionarių socialinių paslaugų įstaigų infrastruktūros modernizavimo“ programoje. Vyriausybė labiausiai pažeidžiamų žmonių gerovei iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų skirs 126 mln. litų.

Šakių rajone iš geriausiai dirbančių ir perspektyviausių stacionarios globos įstaigų buvo atrinktos dvi – tai Šakių vaikų globos namai ir Kudirkos Naumiesčio Šv. Kryžiaus atradimo bažnyčios globos namai.
 
Šių įstaigų vadovams ministras Donatas Jankauskas įteikė sveikinimo raštus su žodžiais „Tikiu, kad Jūsų entuziazmas, ryžtas, neblėstanti energija, noras padėti kitiems ir tikėjimas tuo, ką darote, leis siekti užsibrėžtų tikslų, kurti rūpestingą bei jaukią gyvenamąją aplinką globos namuose gyvenantiems žmonėms, gerinti teikiamų paslaugų kokybę racionaliai panaudojant skiriamas lėšas.“

Šia proga pakalbintas kunigas Virginijus Kelertas išreiškė padėką merui Juozui Bertašiui, Socialinės paramos skyriaus vedėjai Leonorai Pocevičiūtei, architektui Antanui Grigaičiui, parapijiečiams Vilhelmui ir Irenai Haase už nuoširdų ir toliaregišką bendradarbiavimą siekiant gerovės Šakių rajono vaikams. Tik darniai dirbdami vienoje komandoje sulaukiame gerų rezultatų.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos