baneris leidinys

Asociacija „Atviras jaunimo centras“ (AJC) tęsia Šakiuose pradėto savanorystės skatinimo projekto „Patsaunoris“ tradicijas ir, laimėjusi projektą, praėjusių metų pabaigoje tapo akredituota jaunimo organizacija, kuri gali rajone organizuoti savanorišką veiklą.

Kaip teigė asociacijos pirmininkė ir savanoriškos veiklos organizavimo koordinatorė Judita Ambrasienė, asociacija įsipareigojo organizuoti šešių jaunuolių ilgalaikę savanorišką veiklą, kuri truktų ne mažiau nei pusę metų arba 240 val. (geriausiai vienoje įstaigoje arba dviejose – po tris mėnesius).
Nors spalio 27 d. naumiestietis Mindaugas Kuras išplatino viešą kreipimąsi bei atsiprašė rajono mero Edgaro Pilypaičio už sukeltus nepatogumus tiek dėl grasinimų nužudyti, tiek dėl paskleistos informacijos dėl seksualinio priekabiavimo, tačiau sausio 15 d. informavo, kad kreipėsi į Europos Žmogaus Teisių teismą.

Respublikinėje žiniasklaidoje M. Kuras, jo asmeninės bėdos gana plačiai buvo aptarinėtos praėjusių metų spalį. Dabar Vilniuje Socialinių mokslų kolegijoje trečiame kurse studijuojantis M. Kuras sako, kad visgi „galutinai trūko kantrybė“ ir pirmadienį surašęs pareiškimą išsiuntė į Strasbūrą. Jis pats aiškina, kad pareiškimas nukreiptas prieš Lietuvos policiją bei prokuratūrą. Pareiškimas surašytas pagal tris Konvencijos straipsnius (Kankinimo uždraudimas, Teisė į laisvę ir saugumą bei Teisė į tvarkingą bylos nagrinėjimą).
valaitiene vita
Nuotr. Ūkio, architektūros ir investicijų skyriaus vyriausioji architektė Vita Valaitienė pasitraukimo iš darbo motyvų nekomentuoja.

Rajono savivaldybės administracijos vyriausioji architektė Vita Valaitienė pateikė prašymą administracijos direktoriui Dainiui Grincevičiui tarnybinio kaitumo būdu nuo vasario 1 d. perkelti ją į Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiojo specialisto pareigas.
globos namai kn2
Nuotr. Po skubos tvarka Socialinių paslaugų priežiūros departamento atlikto Kudirkos Naumiesčio parapijos socialinės pagalbos centro vertinimo nuspręsta, kad įstaiga gali tęsti savo veiklą.

Asta Saulė ŠULSKYTĖ

Sausio 10 d. Socialinių paslaugų priežiūros departamento sprendimu buvo panaikinta Kudirkos Naumiesčio parapijos socialinės pagalbos centro, kuriam vadovauja Šakių dekanas kanauninkas Donatas Jasulaitis, licencija. Tačiau...

(Daugiau paskaityti galite sausio 18 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
sedbarai
Nuotr. Giedrė ir Julius Šedbarai jau tris mėnesius yra laikini dviejų berniukų globėjai. Pora atvirauja, kad pradžia buvo tikrai sunki, tačiau dabar džiaugiasi susigyvenę, atradę bendrų pomėgių ir veiklų. Ypač džiugina ir teigiami pokyčiai vaikuose.

Gintarė MARTINAITIENĖ

Globa bei globėjai pastaruoju metu viena dažniau eskaluojamų temų. Ji tarsi atsidūrė po padidinamuoju stiklu, kai vadovaujamasi tik emocijomis, remiamasi kaltinimais. Palikus emocijas nuošaly, norisi pakalbėti apie situaciją rajone. Štai ir respublikinėje žiniasklaidoje neseniai nuskambėjo...

(Daugiau paskaityti galite sausio 18 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
vargonai kaimelio
Nuotr. Kad Kaimelio Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčioje vėl sugaustų vargonai, parapijos klebonas ir susikūrusi iniciatyvinė grupė ieško galimybių jų restauravimui, todėl pagalbos kreipiasi į parapijiečius, kraštiečius ir kitus geradarius.

Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Pastaraisiais metais restauruota Kaimelio bažnyčia, bet itin vertingi vargonai dar laukia savo eilės. Klebonas Zenonas Stepanauskas ir grupelė parapijiečių subūrė iniciatyvinę grupę ir ėmėsi darbų, kad...

(Daugiau paskaityti galite sausio 18 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad iki liepos 1 d. visiems mokesčių mokėtojams yra suteikiama vienintelė galimybė deklaruoti praeityje pamirštas pajamas ir mokesčius sumokėti be jokių delspinigių ar baudų.

Tokia proga yra suteikiama pirmą bei vienintelį kartą ir ateityje analogiška galimybe pasinaudoti mokesčių mokėtojai esą nebegalės. Atleidimas nuo delspinigių ir baudų už praeityje nesumokėtus mokesčius taikomas visiems – ir gyventojams, ir įmonėms, jei jie nėra bankrutuojantys, bankrutavę ar restruktūrizuojami.
Valstybinę Daugiabučių namų atnaujinimo programą administruojanti Būsto energijos taupymo agentūra (BETA) nuo sausio 2 d. iki vasario 1-osios priima senų daugiabučių namų butų savininkų patvirtintas paraiškas jų namams renovuoti.

Kaip informavo UAB „Šakių komunalinis ūkis“ inžinierius Giedrius Pulokas, jau sausio 10 d. iš mūsų rajono agentūrai buvo pateiktos aštuonios butų savininkų patvirtintos paraiškos. Tikėtina, kad iki termino pabaigos (vasario 1 d.) agentūrai bus pateiktos dar trys paraiškos daugiabučių namų renovacijai.

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos