Socialinės paramos skyrius informuoja, kad praėjusių metų spalio, lapkričio ir gruodžio mėnesiais iš savivaldybės biudžeto buvo išmokėta 23 tūkst. 259 eurai įvairių vienkartinių pašalpų.

Iš minėtos sumos daugiausiai lėšų (9800 eurų) skirta 48 šeimoms gimus vaikui, asmenims dėl ligos išmokėta 5472 eurai, 5000 eurų parama skirta asmeniui gyvenamajam būstui įsigyti. Vienkartinės pašalpos taip pat skirtos ir dėl sunkios materialinės padėties (986 eurai dešimčiai asmenų), kitais ypatingais atvejais (1773 eurai), šešiems asmenims, grįžusiems iš įkalinimo įstaigos, suteikta 228 eurų parama.

„Draugo“ inf.
seimu taryba
Nuotr. Šeimų tarybos pirmininke išrinkta tarybos narė Dinara Gudaitienė (kairėje), jos pavaduotoja – lukšietė visuomenininkė Aistė Sasnauskienė.

Gintarė MARTINAITIENĖ

Praėjusį trečiadienį į pirmąjį posėdį rinkosi Šeimų taryba, kurios tikslas – rajono šeimoms kurti palankesnę aplinką. Susitikimo metu išrinkta pirmininkė, pavaduotoja bei sekretorė. Nors nemažai svarstyta, kad...

(Daugiau paskaityti galite sausio 23 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
savivaldybe rodykle
Nuotr. Jei penktadienį pritars savivaldybės taryba, administracijoje bus ne 13, o 11 skyrių.

Gintarė MARTINAITIENĖ

Artimiausiame rajono savivaldybės tarybos posėdyje bus tvirtinama savivaldybės administracijos struktūra. Nors detalių ir konkrečių pavardžių administracijos vadovai nelinkę atskleisti, akivaizdu, kad...

(Daugiau paskaityti galite sausio 23 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
Pirmadienį Laisvės TV laidoje „R.I.T.A“ žurnalistė Rita Miliūtė analizavo, kaip Seimo nariai išleidžia žiniasklaidai skiriamus pinigus.

Atlikdami tyrimą žurnalistai skaičiavo ne tik išleidžiamas lėšas, bet ir domėjosi, kam konkrečiai Seimo nariai jas skiria, žiūrėjo ir jų pačių darbo produktyvumą pagal teikiamus įstatymų projektus. Apskritai laidos rengėjai Seimo narius sugrupavo į keturias grupes. Kęstutis Smirnovas pateko tarp tų, kur „daug išlaidų, mažai įstatymų“. Jis minėjo, kad užsakymus Šakių rajone deda į abu leidžiamus laikraščius, daugiausiai užsakoma sveikinimų įvairiomis progomis. Vilkaviškyje esą užsakymų šykšti, sveikinimų nedaug, o jei deda, juos užsako pirmame puslapyje, bet esą skundžiasi gana brangiomis paslaugų kainomis.
sutkuviene
Nuotr. Nors reikiamo sirupo Nijolė Sutkuvienė ambulatorijoje nusipirko, tačiau ją erzina nuolatinis bendruomenės slaugytojos nemandagus elgesys.


Gintarė MARTINAITIENĖ

Kriūkų ambulatorija yra viena iš nedaugelio rajone, kurioje prekiaujama medikamentais. Rodos, reikėtų džiaugtis, kad...

(Daugiau paskaityti galite sausio 19 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
slaviku baznycia
Nuotr. Per beveik dvi savaites darbų prie Slavikų Šv. Onos bažnyčios padaryta išties nemažai. Trinkelėmis klojamas takas apie bažnyčią labai reikalingas, darbininkai apgailestavo, kad, atėjus šalčiams, darbus teks stabdyti.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ  

Jau prieš porą metų Slavikų Šv. Onos parapijos klebono Donato Rolskio iniciatyva bažnyčia prisikėlė antram gyvenimui. Tuomet dvasininkas dar aptarnavo ir...

(Daugiau paskaityti galite sausio 19 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
naslaiciai salygos
Nuotr. Mažylių gyvenimo sąlygos pas močiutę nėra geros, tai pripažįsta visi, tačiau artimiausiu metu situacija turėtų keistis, nes planuojamas nupirkti butas, kuris bus užrašytas ne močiutės, o našlaičių vardu.


Gintarė MARTINAITIENĖ

Žinia apie gruodžio pradžioje tragišką gaisrą Gelgaudiškyje, kai liepsnose žuvo jauna motina, o našlaičiais liko du jos mažamečiai vaikai, apskriejo ne tik Lietuvą. Istorija...

(Daugiau paskaityti galite sausio 19 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
defektai zypliuose
Nuotr. Penktadienį (iš kairės) seniūnas Vidas Cikana, vicemeras Bernardinas Petras Vainius, architektas Mantas Paketuris, UAB „Vilungė“ statybos direktorius Antanas Šležas bei projekto vadovė Kultūros ir turizmo skyriaus specialistė Aurelija Papievienė apžiūrėjo Zyplių dvaro sodybos pastatus bei išryškėjusius defektus.


Gintarė MARTINAITIENĖ

Nors garantinis penkerių metų laikotarpis įgyvendinant projektą ir pritaikant Zyplių dvaro sodybą turizmui baigiasi šio mėnesio pabaigoje, kad ir paskutinę minutę griebiamas jautis už ragų – penktadienį dar kartą bandyta įtinkinti rangovą UAB „Vilungė“, kad defektai turėtų būti ištaisyti. Ar pavyks susitarti, abejojama, nes ligšioliniai bandymai ir liko tik bandymais. Nesusitarus dabar, neatmetama galimybė kreiptis į teismą.

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos