baneris leidinys

Sekmadienio pavakarę praūžus nemenkai vėtrai Šakių mieste, ugniagesiai gelbėtojai vyko du kartus šalinti nugriuvusių medžių.
Liepos 13 d. pasibaigė keliamų kandidatų į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėje Zanavykų rinkimų apygardoje pareiškinių dokumentų pateikimas. Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) informuoja, kad keliami aštuoni kandidatai (anksčiau skelbta, kad kandidatų bus 11).
grincevicius
Nuotr. Savivaldybės administracijos direktorius Dainius Grincevičius patikino, kad dėl galimai padaryto nusižengimo savivaldybėje inicijuotas tyrimas, jo rezultatai bus paskelbti viešai.
 

Rita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ  

Seniūnų pasitarime dalyvavęs rajono meras Edgaras Pilypaitis paviešino faktą, kad vienas rajono valstybės tarnautojas buvo savavališkai prisijungęs prie vandentiekio ir, paprastai tariant, vogė vandenį. Pavardės ir įstaigos, įmonės, kurioje dirba tas asmuo, meras neviešino neva dėl dabar labai griežtos tvarkos saugant asmens privačius duomenis. Neoficialiomis žiniomis...

(Daugiau paskaityti galite liepos 17 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
Kaip ir kasmet, birželio 29 d., minint Jėzaus apaštalus šv. Petrą ir Povilą, Vilkaviškio vyskupo Rimanto Norvilos dekretu parapijų kunigai perkeliami dirbti iš vienų parapijų į kitas. Keletas pakeitimų padaryta ir mūsų dekanato parapijose. Su tikinčiaisiais netrukus atsisveikins Šakių parapijos vikaras Vitalij Volodkovič ir Gelgaudiškio parapijos klebonas Kęstutis Sprangauskas.

Prieš ketvertą metų kunigas V. Volodkovič Šakių Šv. Jono Krikštytojo parapijoje pakeitė čia vikaru tarnavusį Arminą Lukoševičių. Jis prisimena, kad tądien tikintieji jį priėmė ypač šiltai ir draugiškai. Šis nuoširdus ryšys juos lydėjo visus tarnystės metus. Šiandien kunigui V. Volodkovič tenka krautis lagaminus ir kraustytis į Prienus, kur jis paskirtas Kristaus Apsireiškimo parapijos vikaru. Jo vietą užims neopresbiteris Valdemaras Mačys. Su tikinčiaisiais kunigas V. Volodkovič atsisveikins jau šį sekmadienį šv. Mišių metu.

Į kitą parapiją perkeliamas ir Gelgaudiškio Šv. Kryžiaus Išaukštinimo parapijos klebonas K. Sprangauskas. Jis prieš penkerius metus pakeitė čia tarnystę ėjusį kunigą Alfredą Nėnių. Šiandien K. Sprangauskas paskirtas Gražiškių Šv. Arkangelo Mykolo ir Vištyčio Švč. Trejybės parapijų klebonu. Jį pakeis kunigas Dainius Gurevičius, atleistas iš aukščiau išvardytų parapijų klebono pareigų. Į naujai paskirtus postus kunigai turi persikelti per mėnesį.

„Draugo“ inf.
baznycia
Nuotr. Valakbūdžio bažnyčios remontą pradėjo pats klebonas, prasidėjus fasado dažymui, atskubėjo į pagalbą ir keli parapijiečiai.


Rita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

It feniksas iš pelenų naujam gyvenimui kyla  Valakbūdžio Švč. Mergelės Marijos Angelų karalienės bažnyčia. Kelinta savaitė atsiraitojęs rankoves čia pluša Sintautų parapijos klebonas Artūras Vaškevičius. Iki atlaido klebonas skuba bent...

(Daugiau paskaityti galite liepos 13 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
veršelio gaišena
Nuotr. Vis dar pasitaiko atvejų, kai neatsakingi naminių gyvulių laikytojai išmeta jų gaišenas bet kur, užuot perdavę tvarkyti UAB „Rietavo veterinarinė sanitarija“.


Rita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

Iki liepos pradžios Valstybinės maisto ir veterinarijos Šakių tarnybos (VMVT) specialistai kartu su privačiais veterinarijos gydytojais intensyviai tikrino rajono kiaulių augintojus, žiūrėjo, ar jų ūkiai atitinka tam tikrus biosaugos reikalavimus. Intensyviai dirbti su kiaulių ūkiais verčia susiklosčiusi ekstremali situacija aplinkiniuose rajonuose dėl sparčiai plintančio afrikinio kiaulių maro.

(Daugiau paskaityti galite liepos 13 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
poceviciute bielskiene
Nuotr. Socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė (dešinėje) nebuvo linkusi pritarti, kad paslaugų koordinavimas būtų perduotas Vilmos Bielskienės vadovaujamam Socialinių paslaugų centrui.

Gintarė MARTINAITIENĖ

Nuo liepos 1-osios pokyčių vėjai pūstelėjo socialinėn pusėn – keitėsi kai kurių rajono socialinių darbuotojų darbdavys, be to, visi Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybėse esantys Vaiko teisių apsaugos skyriai tapo pavaldūs centrinei vaiko teisių apsaugos institucijai – Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybai. Tačiau tai nereiškia, kad...

(Daugiau paskaityti galite liepos 13 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
Šakių miesto gyventojus papiktino UAB „Šakių šilumos tinklai“ paskelbta neišsami informacija daugiabučių namų laiptinių stenduose apie tai, kad bus nutrauktas karšto vandens tiekimas. Gyventojai piktinosi, kad įmonė jų neinformavo iš anksto, kad nenurodyta data, iki kada nebus butuose karšto vandens.

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos