baneris leidinys

Ketvirtadienį įvyko Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) tarybos posėdis, kuriame aptartos galimos trijų partiečių kandidatūros artėjančiuose Seimo rinkimuose.

Kaip informavo TS-LKD Šakių skyriaus pirmininkas Edgaras Pilypaitis, grupės pasiūlė tris kandidatus: Antaną Burkšaitį, Ireną Haase ir Violetą Simonavičienę. Tad iškart po posėdžio protokolas išsiųstas partijos priežiūros komitetui ir bus laukiama kandidatų raštiško sutikimo ar nesutikimo. Balandžio 21 d. vyks Šakių skyriaus visuotinis susirinkimas, kuriame bus tvirtinamos sutikusių narių kandidatūros.
autobusai ploksciai
Nuotr. Plokščiuose kabančiame autobusų tvarkaraštyje yra nurodyta, kad autobusas 15.13 val. važiuoja mokyklų darbo dienomis, o balandžio 6 d. buvo moksleivių atostogos.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Balandžio 6 d. kaunietį Algirdą Benadą Sutkų ištiko nesusipratimų virtinė: vyriškis, aplankęs artimųjų kapus Plokščiuose, neturėjo su kuo grįžti į Šakius, nes...

(Daugiau paskaityti galite balandžio 17 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
Praėjusį pirmadienį rajono savivaldybėje vyko Kontrolės komiteto posėdis. Jame buvo trumpai apžvelgta Kontrolės komiteto 2017 m. veiklos ataskaita, pristatytas 2018m. veiklos planas, peržiūrėti gauti pranešimai, nagrinėti gauti skundai.

Kontrolės komitetas, kurį sudaro pirmininkas Mindaugas Tarnauskas, jo pavaduotoja Irena Haase ir du nariai – Martinas Eimutis bei Tomas Skaizgirys, praėjusiais metais surengė penkis posėdžius, kuriuose apsvarstė 13 klausimų, organizavo du išvažiuojamuosius posėdžius į UAB „Šakių vandenys“ ir UAB „Šakių šilumos tinklai“, parengė keturis protokolinius nutarimus, susijusius su savivaldybės administracijos direktoriaus mokamais priedais, apsvarstė kitus svarbius klausimus.
konteineriai cipai
Nuotr. Jei ant jūsų konteinerio jau yra tokio pavyzdžio lipdukas, jis yra paženklintas. Patariama saugoti žymeklį, nes jį nuplėšus arba sugadinus ateityje gali būti skaičiuojami atliekų surinkimo mokesčiai ne už faktinį konteinerių aptarnavimą (pagal žymeklio duomenis), bet maksimalūs.

Asta GVILDIENĖ

Nuo gegužės 13 d. Šakių savivaldybėje atliekų surinkimo ir jų pristatymo į atliekų apdorojimo įrenginius paslaugas pradeda teikti mažiausią paslaugų kainą pasiūliusi UAB „Ecoservice“, kuri...

(Daugiau paskaityti galite balandžio 17 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
Marijampolės teritorinės darbo biržos duomenimis, kovą Šakių skyriuje bedarbiai nuo darbingo amžiaus gyventojų sudarė 8,8 proc. Mėnesio pabaigoje rajone registruota 1544 bedarbiai, tarp kurių 46 proc. moterų ir 54 proc. vyrų.

Iš viso praėjusį mėnesį Šakių skyriuje registruoti 175 darbo ieškantys asmenys (30 daugiau nei vasarį). Lyginant su ankstesniu mėnesiu bedarbių padaugėjo nuo 8,7 proc. iki 8,8 proc.
Pirmadienį Šakiuose lankęsis Seimo narys Mantas Adomėnas su meru Edgaru Pilypaičiu bei Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos nariais aptarė politines šalies aktualijas, nemažai kalbėjo apie pasirengimą artėjantiems Seimo rinkimams.

Tiesa, kol kas neįvardijama, kas galėtų kelti kandidatūras, nes pirmiausiai jos turės būti aptartos TS-LKD tarybos posėdyje. E. Pilypaitis sako, kad kol kas kalbama apie tris galimus žmones, o kitą savaitę bei balandžio 21d. vyksiančiame partijos skyriaus visuotiniame susirinkime jau bus įvardijama ir konkrečiai. TS-LKD rinkimų štabo narys M. Adomėnas patikino, kad Šakiuose, tiksliau, Zanavykų rinkiminėje apygardoje vyksiančius rinkimus mato itin svarbius nacionaliniu mastu ir dėl rezonansinių priežasčių, kodėl ši vieta atsilaisvino, ir apskritai tai bus kregždutė prieš labai intensyvų rinkimų sezoną.
Balandžio 21 d., šeštadienį, vyks jau 11-oji „Darom“ akcija, prie kurios tradiciškai jungiasi ir rajonas.

Ši pilietinė iniciatyva, suburianti visas amžiaus grupes, vyks visose 60 Lietuvos savivaldybių, daugiau nei 500 seniūnijų ir daugiau nei 500 mokyklų. Rajono vietų tvarkymo grafikai skelbiami savivaldybės interneto svetainėje. Akcijos koordinatorė – Šakių rajono savivaldybės administracijos Ūkio, architektūros ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė Asta Cikanienė.
etika tarnauskas
Nuotr. Etikos komisija dar kartą nagrinėjo mero skundą dėl Mindaugo Tarnausko pasisakymų (dešinėje). Šįkart posėdyje dalyvavo ir pats tarybos narys.

Gintarė MARTINAITIENĖ

Antradienį į posėdį susirinkusi savivaldybės Etikos komisija toliau nagrinėjo mero Edgaro Pilypaičio kovo 3 d. skundą dėl tarybos nario Mindaugo Tarnausko veiksmų, o tiksliau – dėl jo pasakytų žodžių susirinkimo su bendruomene Kudirkos Naumiestyje metu vasario 21 d. Bandyta atsakyti į klausimą, ar M. Tarnauskas klaidina savo pasisakymais žmones ir žemina tarybos vardą, ar tiesiog pateikia savo nuomonę.

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos