kriukaiVasario 25 dieną Anykščiuose vyko bendruomenių verslumo renginys „Verslas kartu“, į kurį susirinko daugiau nei 100 dalyvių iš visos Lietuvos. Tarp jų buvo ir Kriūkų bendruomenės centro atstovai, kurie sėmėsi gerosios patirties iš anykštėnų.
 
Nuotr. Kriūkų bendruomenės atstovai domėjosi naujai susikūrusio Anykščių verslo paramos tinklo veikla ir tikslais.
 
Renginį organizavo Anykščių verslo informacijos centras kartu su Anykščių rajono savivaldybės administracija ir jaunųjų profesionalų programos (JPP) „Kurk Lietuvai“ dalyviais, pristačiusiais visuomenei Anykščiuose sukurtą pirmąjį Lietuvoje vietos bendruomenių verslo paramos tinklą.

Kriūkų bendruomenės centro atstovai domėjosi jo veikla, verslo finansavimo galimybėmis, verslą remiančiomis iniciatyvomis, mokestine sistema bei bendravo su versliomis bendruomenėmis iš įvairių Lietuvos regionų. Pranešimus renginyje skaitė ir Valstybinės mokesčių inspekcijos bei Žemės ūkio ministerijos atstovai. Šiuo metu visoje Lietuvoje yra daugiau nei 80 įvairiais verslais užsiimančių vietos bendruomenių. Pradžia jau yra ir mūsų rajone.

Verslas bendruomenėje sukuria sąlygas užsidirbti pajamų bendruomenės reikmėms ir spręsti iškylančias socialines problemas, gerina žmonių verslumo įgūdžius. Naujai sukurto verslo paramos tinklo tikslas – suteikti konsultacinę pagalbą bendruomenėms, norinčioms užsiimti ekonomine veikla bei skatinti verslo ir bendruomenių bendradarbiavimą. Toks tinklas galėtų tapti geruoju pavyzdžiu kitoms Lietuvos savivaldybėms.

„Draugo“ inf.

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

Balsavimas

Kaip vertinate opozicijos siūlymą trauktis vicemerui Edgarui Pilypaičiui iš užimamų pareigų?
 

pazvelk1

Klausimas - atsakymas

Atnaujinta 2015-08-21 13:07
lt_ukis

Vartotojo meniu

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos