baneris leidinys

Šakių rajono savivaldybės jaunimo kūrybos ir sporto centras naująjį sezoną pradeda su pakitusia personalo sudėtimi. Taip pat centre lankytojų laukia ir sporto užsiėmimų naujovės.
 
Šioje įstaigoje nebelieka administratoriaus etato, centre nebedirbs nuo centro atidarymo jame administratoriumi dirbęs Robertas Sakas. Nuo lapkričio 2 d. jis iš darbo išeina savo noru. Kaip sako pats R. Sakas, tegul dirba jaunesni, nes jie turi daugiau originalių idėjų.

„Užsibūti vienoje darbovietėje man nesinori. Reikia kartais kažką pakeisti savo gyvenime, kad galėtum irtis į priekį“, – sako R. Sakas, šiame centre išdirbęs administracijos direktoriumi 7,5 m.  

Įvestos dvi naujos direktoriaus pavaduotojo pareigybės. Direktoriaus pavaduotoja moksleivių sportui dirbs Rima Mozūraitienė (buvusi rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistė). Taip pat direktoriaus pavaduotoju suaugusių sportui ir ūkinei daliai dirbs Paulius Puskunigis (sporto treneris, plaukimo mokymo instruktorius).

Viena iš sporto užsiėmimų naujovių yra ta – pradedamos rinkti norinčių žaisti tinklinį grupės.

Jaunimo kūrybos ir sporto centro kolektyve nuo šio sezono atsiranda naujų veidų – gerai rajono krepšinio visuomenei žinomas Laimis Linertas krepšinio paslapčių mokys pradinukus. Šis treneris taip pat mokys jaunimą ir tinklinio paslapčių. Nuolatinę vietą centro veikloje išsikovojo jaunųjų badmintonininkų treneris Valentinas Bagdanavičius. Krepšinį žaisti jaunimą mokys sporto centro direktorė Roma Paškevičiūtė, trenerė Daiva Šlėderienė.

Ketvirtadienio vakarais sporto salėje treniruosis naujos sudėties buvęs „Zanavykas“ dabar – Šakių „Vytis“.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos