baneris leidinys

saudyklaŠakių savivaldybės darbuotojai užsimojo nugriauti nenaudojamą šaudyklos pastatą, kuris jau keletą metų stūkso kaip vaiduoklis mūsų miesto centre.
 
Nuotr. Jaunimo kūrybos ir sporto centro pašonėje esantis senasis šaudyklos pastatas kelia grėsmę aplinkinių saugumui, todėl seniūnija suskubo jį nugriauti.
 
Tarp Jaunimo kūrybos ir sporto centro bei UAB „Šakių vandenys“ pastatų esančia šaudykla anksčiau naudojosi policijos pareigūnai, pasieniečiai, šauliai. Dar 1970 m. statytas pastatas per ilgus metus ne tik morališkai paseno, bet ir apgriuvo, buvo jau senokai nenaudojamas. Kaip sakė Šakių seniūnas Dalius Jasevičius, darbuotojams griauti daug ir nebuvo ko, nes kai kurios sienos jau buvo nugriuvusios. Šį pastatą seniūnija suskubo nugriauti dėl to, kad jis nekeltų grėsmės mūsų visuomenei, nes prie Jaunimo kūrybos ir sporto centro krepšinio aikštelės dažnai buriasi jaunimas, o netoliese esanti apgriuvusi šaudykla gali patraukti jaunus žmonės po ją pasižvalgyti. Tam, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų, kuriuos gali sukelti griūvančios seno pastato sienos, seniūnija suskubo jį likviduoti. Paklaustas, ką darys dabar miestas, likęs be šaudyklos, seniūnas sako, kad gera šaudykla gali pasigirti toli gražu ne kiekvienas didmiestis, ką kalbėti apie Šakius. Tiesa, mažą šaudyklą turi Šakių „Žiburio“ gimnazija, kurioje galima naudotis mažo kalibro ginklais.

Dabar griaunamą šaudyklą 2011 m. perėmė Šakių savivaldybė savo žinion iš Šaulių sąjungos Šakių skyriaus. Tuomet valdžia prižadėjo ieškoti lėšų sutvarkyti šią šaudyklą, tačiau, kaip matome, pažadai taip ir liko neįgyvendinti.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos