baneris leidinys

Socialinės paramos skyrius informuoja apie galimybę teikti paraiškas dėl dalies įsiskolinimo grąžinimo už būsto šildymą, karštą bei geriamąjį vandenį.
 
Gyventojai, kurie yra įsiskolinę už būsto šildymą ir karštą vandenį, prieš teikdami prašymą-paraišką dėl būsto kompensacijų gavimo, pirmiausia turi sudaryti dalies įsiskolinimo grąžinimo sutartį su UAB „Šakių šilumos tinklai” (dėl sutarties sudarymo informacija teikiama tel. 8-345-60581), o įsiskolinę už geriamąjį vandenį - su UAB „Šakių vandenys“ (dėl sutarties sudarymo informacija teikiama tel. 8-345-60075).

2015 m. sausio 29 d. Šakių rajono savivaldybės taryba patvirtino Piniginės socialinės paramos teikimo nepasiturintiems rajono savivaldybės gyventojams tvarkos aprašą, kurio 44 punkto 1 dalis numato,  kad įsiskolinimu už būsto šildymą ir karštą vandenį laikoma, kai skola yra didesnė negu 290 eurų, už geriamąjį vandenį – 58 eurai. Tik sudarius dalies įsiskolinimo grąžinimo sutartį, pareiškėjas gali kreiptis į seniūniją pagal deklaruotą gyvenamąją vietą.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos