akcija2024 568px

seniunai2Prisiminti savo aritmetinius sugebėjimus teko visiems mūsų rajono seniūnams. Kiekvienam seniūnui teko užduotis suskaičiuoti savo seniūnijoje esamų šviestuvų skaičių ir nustatyti, kokį kelio ruožą apšviečia viena lempa.
 
Nuotr. Spalio 6 d. į Šakių savivaldybę susirinkę seniūnai pateikė ataskaitą, kiek jų valdose yra šviestuvų bei kokį kelio ruožą jie apšviečia.
 
Šakių rajono savivaldybės administracijos direktorius Evaldas Sniečkus šią užduotį seniūnams davė neatsitiktinai. Pastaruoju metu yra svarstoma galimybė rengti projektą, pagal kurį būtų galima atnaujinti viso rajono apšvietimą. Dažnai girdime nusiskundimų, kad tamsiuoju paros metu per trumpai yra įjungiami šviestuvai, nors reikalavimai numato, kad gatvės turėtų būti apšviečiamos nuolat. Tiek miesto, tiek atokių rajonų seniūnijų vadovai sutaria, kad gatvių apšvietimui kasmet išleidžia nemenkus pinigus, todėl investuoti į naują, ekonomišką bei modernų gatvių apšvietimą būtų labai racionali išeitis. Administracijos direktorius sako, kad prieš pradėdamas įgyvendinti tokį planą nori įsitikinti, kokios elektros sąnaudos yra dabar. Tada bus galima spręsti, ar apsimoka investuoti į gatvių apšvietimo projektą, ar likti prie to paties, ką turime dabar. Optimalus sprendimas – pakeisti susidėvėjusias ir daug elektros energijos sunaudojančias lempas į vadinamąsias „LED“ lemputes. Apie būsimą modernų apšvietimą, kaip sako administracijos direktorius E. Sniečkus, kalbėti dar anksti – pirmiausia reikia apskaičiuoti, ar jį įrengti apsimoka.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos