baneris leidinys

zenklasPraėjusią savaitę V. Kudirkos gatvės gyventoja, kuri gyvena netoli VšĮ „Šakių ligoninė“ pastebėjo, jog  stovėjimo aikštelėje, esančioje prie ligoninės pastato, pakeista stovėjimo valandas aikštelėje nurodanti lentelė.
 
Nuotr. Kas pakeitė stovėjimo aikštelės valandas nurodančią papildomą lentelę, aiškinasi tiek pareigūnai, tiek kiti atsakingieji asmenys.
 
Pagal dabar ten kabančią lentelės nuorodą automobiliams šioje aikštelėje galima stovėti nuo 22 iki 6 valandos. Kaip sako šakietė, ši lentelė anksčiau rodė priešingai – čia  buvo galima stovėti nuo 6 iki 22 valandos. Anot šakietės, šį pokštą tikriausiai iškrėtė vakarais į stovėjimo aikštelę su automobiliais susirenkantis jaunimas. Pasak aplinkinių gyventojų, šią automobilių stovėjimo aikštelę seniai jau yra pamėgęs jaunimas, kuris vakarais čia užsuka pasilinksminti ir, deja, nevengia patriukšmauti. Taip pat po vakarinių jaunimo apsilankymų aikštelėje dažnai ši lieka prišiukšlinta, o aplinkiniams gyventojams tenka klausytis garsiai skambančios muzikos. Dėl šių priežasčių į minėtą stovėjimo aikštelę buvo ne kartą kviesta policija, tačiau jaunimas, vos pamatęs pareigūnus, pasprukdavo. Spalio 8 d. šakietė pastebėjo, kad stovėjimo aikštelėje esanti papildoma lentelė nurodo visai kitokį stovėjimo grafiką nei buvo ligi šiol. Apie galimai savavališką jaunimo veiksmą ji pranešė policijai. Įvykio aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai. Kaip sakė rajono savivaldybės Ūkio skyriaus vedėjas Kęstutis Kuncaitis, šią lentelę uždėjo kelių ženklinimą atliekantys Kelių tarnybos darbuotojai. Tačiau, anot liudininkės, kelininkai lentelę uždėjo su taisyklingu grafiku, tik praėjusią savaitę jis buvo vėl pakeistas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos