baneris leidinys

Pirmadienį vykusiame savivaldybės Kontrolės komiteto posėdyje dalyvavo savivaldybės Antikorupcijos komisijos pirmininkas Romas Pukinskas, kuris teigė, jog minėtoji komisija gavo pareiškimą dėl viešojo konkurso UAB „Šakių vandenys“ direktoriaus pareigoms užimti organizavimo.
 
„Peržiūrėjus šio pareiškimo esmę ir susitikus su pareiškėju, korupcinių apraiškų pačioje procedūroje neaptikta. Tokia buvo vienbalsė komisijos narių nuomonė“, – pareiškė R. Pukinskas.

Savo kalbą tęsdamas R. Pukinskas minėjo, kad Antikorupcijos komisija prašė savivaldybės administracijos pateikti informacijos apie vykusį konkursą, tačiau komisijos netenkino nei atsakymo turinys, nei apimtis.

„Duomenys, kuriuos mes gavome, labai neišsamūs – nebuvo pateiktas nei vykusio konkurso protokolas, nei duomenys apie kokią nors konkursui sudarytą komisiją“, – pastebėjo komisijos pirmininkas.

Kaip sakė R. Pukinskas, Antikorupcijos komisijai labiausiai užkliuvo tai, kad organizuotas konkursas „Šakių vandenų“ direktoriaus pareigoms užimti palieka vietos įvairiems gandams ir tam tikroms spėlionėms.

„Rajono vadovai paskubėjo spaudoje pareikšti, kad vienas iš pretendentų buvo „atmestas“ vien dėl to, kad šioms pareigoms visiškai netiko pagal Specialiųjų tyrimų tarnybos išvadas. Skundo pareiškėjas teigė, kad taip nebuvo, o pats administracijos direktorius sutiko, kad pretendento anketiniai duomenys netrukdė jam užimti šių pareigų“, – sakė komisijos pirmininkas. Kontrolės komiteto nariai pasitarę nusprendė šį klausimą atidėti vėlesniam laikui ir svarstyti jį uždarame posėdyje.

Į posėdžio darbotvarkę komiteto narės Dinaros Gudaitienės prašymu buvo įtrauktas vienas papildomas klausimas. „Šakių komunalinio ūkio“ direktoriaus D. Mikelionio D. Gudaitienė teiravosi apie įmonės vidaus veiklą: „Buvo atleistas direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Viltrakis ir teisminio proceso metu jis vėl buvo grąžintas į darbą. Ar nemanote, kad atleidime buvo padaryta nusižengimų?“

D. Mikelionis atsakydamas į klausimą teigė, kad teismo sprendimas dar nėra įsigaliojęs, o Šakių rajono apylinkės teismo sprendimas šiuo klausimu bus skundžiamas, baigiama ruošti apeliacija, todėl klausimą reikėtų komentuoti kiek vėliau, įsigaliojus galutiniam teismo sprendimui.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

StiprusKartu1
 

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos