baneris leidinys

maisto bankasLietuvos prekybos centruose vykusi jubiliejinė 20-oji „Maisto banko“ akcija pasižymėjo žmonių dosnumu. Šiai akcijai neabejingi liko ir Šakių r. gyventojai.
 
Nuotr. Šakių socialinių paslaugų centras akcijos metu surinko 698 vnt. įvairių produktų.
 
Spalio 16–17 d. Šakiuose, kaip ir visoje Lietuvoje, akcijos metu trijų prekybos centrų pirkėjai aukojo maisto produktų labiausiai nepasiturintiems. Spalio 16 d. Mažojoje „Maximoje“ produktus rinko bei ragino aukoti VšĮ „Šakių Vaišnavų kultūros centras“ drauge su aštuoniais savanoriais, 17 d. toje pačioje „Maximoje“ darbavosi Visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ Šakių vaikų dienos centras. 16 d. „Iki“ parduotuvėje aukojamus produktus rinko Šakių r. žmonių su negalia sąjunga, kuriems talkino 11 savanorių, o 17 d. produktus rinko VšĮ „Šakių vaikų globos namai“ drauge su 18 savanorių. V. Kudirkos gatvėje esančioje „Aibėje“ 16–17 d. darbavosi Šakių socialinių paslaugų centras, kuriam padėjo 30 savanorių.

Kaip ir kiekvienais metais, žmonės daugiausiai aukojo makaronus, cukrų bei aliejų. Iš viso organizacijos surinko 460 pakelių makaronų, 205 pakelius cukraus bei 172 butelius aliejaus. Mažiausiai buvo aukojama kavos, vaisių konservų ir uogienės, šokolado, higienos priemonių. Per dvi akcijos dienas iš viso surinkta 13 pakelių kavos, 21 indelis vaisių konservų ir uogienės, 33 plytelės šokolado bei 31 vnt. higienos priemonių.

Jubiliejinėje „Maisto banko“ akcijoje Šakiuose daugiausiai aukotojų (201) sulaukė Šakių socialinių paslaugų centras, kuris iš geradarių surinko 698 vnt. įvairiausių produktų, Šakių vaikų dienos centro savanoriams 421 vnt. produktų suaukojo 143 rajono gyventojai. Šakių vaikų globos namams pavyko surinkti 308 vnt. produktų, kuriuos paaukojo 143 asmenys, 219 vnt. įvairiausių produktų iš 100 žmonių surinko Šakių r. žmonių su negalia sąjunga, o „Šakių Vaišnavų kultūros centras“ iš 114 aukotojų surinko 194 vnt. įvairių produktų. Kaip pastebėjo Šakių socialinių paslaugų centro direktorė Vilma Bielskienė, šioje akcijoje rajono gyventojai buvo dosnesni ir suaukojo daugiau produktų nei pavasarinėje akcijoje.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

StiprusKartu1
 

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos