baneris leidinys

Sima BURKŠAITYTĖ

TV3 organizuojama “Išsipildymo akcija” dalį surinktų lėšų skiria ir mūsų rajonui. Iš keturių kandidatų televizija atrinko vieną, kuriam suteiks pagalbą. Tai Gudlaukyje gyvenantis 14 metų Mantas Vaičekauskas.

Nuotr. A. Lasauskaitė (kairėje) ir D. Vaitiekūnienė džiaugėsi, kad Mantas netrukus galės įsikelti į naują butą.


Mantas Vaičekauskas lankė Voverių pagrindinę mokyklą, tačiau šį rudenį jau pravers Šakių “Varpo” arba “Aukuro” mokyklos duris. Berniukas yra neįgalus, gyvena dviese su tėte labai sunkiomis sąlygomis. Manto mama su dukromis įsikūrusi Jurbarke. “Išsipildymo akcijos” valdybos sprendimu Mantui perkamas butas Šakiuose, Vytauto gatvėje. Tam paskirta 80 tūkst. litų.

Kol jaunuoliui sueis 18 metų, turtą administruos jo tėtis. Ši Lietuvos žmonių, aukojusių akcijos metu, dovana Mantui be galo palengvins gyvenimą – neįgaliam berniukui jau nereikės rūpintis būsto klausimais. Butą suderėta nupirkti už 60 tūkst. litų, taigi likusi suma bus panaudota jo remontui ir pritaikymui. Atskaičiavus mokesčius tam turėtų likti apie 15 tūks. litų.

Savivaldybė bus atsakinga už remontą ir pritaikymą
 
Liepos 16 dieną į Šakių savivaldybę atvyko “Išsipildymo akcijos” lėšas administruojančio labdaros fondo “Vienybė” atstovės: direktorė Aušra Lasauskaitė ir projektų vadovė Dalia Vaitiekūnienė. Jų viešnagės tikslas – su savivaldybės meru Juozu Bertašiumi aptarti praktinius buto pirkimo, remonto ir kt. klausimus.

D. Vaitiekūnienė gyrė Šakių rajono vadovus teigdama, jog bendradarbiaudama su Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Brone Valaitiene, meru ir kitais savivaldybės darbuotojais pajuto, jog rūpestis berniuku tapo jų bendru reikalu. Darbas vyko darniai, jautėsi nuoširdžios pastangos padėti. Viešnioms nespėjus net prasižioti apie šios viešnagės tikslus, meras pasakė: “Aš žinau, kad jūs čia atvažiavot ne šiaip sau. Tikriausiai norite kažko paprašyti. Suprantu, kad jums labiausiai rūpi buto remonto ir pritaikymo klausimai. Manau tikitės, jog mes tuo padėsime pasirūpinti. Aš iškart atsakau teigiamai, suprantu, kad jūs iš Vilniaus čia tikrai neprivažinėsite. Pažadu, viską sutvarkysime, žinau geriausius meistrus, kibsime į darbą ir greitai remontas bus užbaigtas.” Abi viešnios stebėjosi ir džiaugėsi mero supratingumu ir geranoriškumu.

J. Bertašius konstatavo faktą, jog ekonominė krizė šiuo atveju labai palanki, nes dabar žymiai atpigo nekilnojamasis turtas ir statybinės medžiagos. Meras mano, kad 15 tūkst. sumos remonto ir pritaikymo darbams turėtų pakakti. Jis džiaugėsi, kad ir sunkmečiu daromi geri darbai.

Tikėtasi, kad į svečius atvyks ir šios akcijos globėja Nomeda Marčėnaitė, tačiau, kaip teigė Dalia Vaitiekūnienė, Nomeda atvažiuos tada, kai buto remonto ir pritaikymo darbai jau bus baigti.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos