akcija2024 568px

lipdukaiLapkričio 5 d. rytą vairuotojai, besiparkuojantys prie prekybos centro „Maxima“ V. Kudirkos gatvėje bei prie savivaldybės pastato automobilių stovėjimo aikštelėse, liko maloniai nustebinti, kai jiems priėję žmonės nemokamai siūlė automobilinius lipdukus su užrašu „Vairuoju blaivus, nes myliu jus“.
 
Nuotr. Valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys Paulius Puskunigis, dalindamas akcijos lipdukus vairuotojams, leido jiems rinktis vieną iš keleto skirtingų spalvų.
 
Šiuos lipdukus vairuotojai gali užsiklijuoti ant savo automobilių. Taip daugelyje Lietuvos miestų vienu metu vykdoma pilietinė akcija, kurią reziumavo atvira visuomenės ir ekspertų diskusija apie vairuotojų vairavimą išgėrus. Diskusija „Blaivybė keliuose: realybė ar utopija“ vyko Vilniuje Europos namuose . Pilietiškos akcijos iniciatorius ir autorius yra Valstiečių ir žaliųjų sąjungos partijos pirmininko pirmasis pavaduotojas ir partijos valdybos pirmininkas Bronius Ropė. Šakiuose prie prekybos centro nemokamus akcijos lipdukus dalino Šakių atviro jaunimo kūrybos ir sporto centro darbuotojai, prie savivaldybės – Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šakių skyriaus partijos nariai.  
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos