baneris leidinys

susitikimasLapkričio 6 dieną Šakių socialinių paslaugų centre vyko  susitikimas su socialinių paslaugų centrų vadovais ir socialiniais darbuotojais iš Kaišiadorių, Birštono, Prienų, Jonavos ir Šilutės rajonų.

Nuotr. Šakių socialinių paslaugų centre susitiko Socialinių paslaugų centrų vadovai ir socialiniai darbuotojai iš kelių Lietuvos miestų.

Pasitarime taip pat  dalyvavo ir sveikinimo žodžius tarė Šakių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Inga Cibulskienė. Šakių socialinių paslaugų centro direktorė Vilma Bielskienė su kitų Lietuvos rajonų socialinių paslaugų centrų vadovais aptarė aktualiausius klausimus, susijusius su teikiamomis pagalbos į namus bei dienos socialinės globos ir slaugos paslaugomis.
 
Pasitarime buvo išanalizuotos pagrindinės problemos, su kuriomis susiduriama organizuojant socialinių paslaugų teikimą, bei pateikti pasiūlymai siekiant pagerinti socialinių paslaugų teikimo organizavimą. Centrų vadovai ir socialiniai darbuotojai atskirose darbo grupėse aptarė kylančias problemas ir pasidalijo savo patirtimi.

Šakių socialinių paslaugų centras yra užmezgęs ryšius su kitų Lietuvos rajonų socialinių paslaugų centrais, jau 4-erius metus organizuoja  bendrus susitikimus bei keičiasi sukaupta darbo patirtimi. Šakių socialinių paslaugų centro vadovė V. Bielskienė su kitų rajonų vadovais priėmė sprendimą, kad tokie pasitarimai yra būtini, todėl nusprendė juos daryti kas pusmetį vis kitame rajone.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos